Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél jobban vágysz arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobban vágysz arra, hogy szerethess valakit, aki remélhetőleg viszont szeret, annál jobban megakadályoz ebben ez az igazságtalan élet. Egyetértesz velem?

Figyelt kérdés

Ingyen sem kell egy lánynak sem a szeretetem, akkor mégis hogyan tovább?


Miért nem születtem egy érzéketlen, tapló, bunkó vadállatnak?!



2012. ápr. 19. 16:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

ugyan ez velem is...

üdv a klubban.


19 F

2012. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Na talán most megelőzőm azokat az embereket, akik azt fogják mondani, hogy csúnya vagy, és nincs pénzed... mert a nők csak erre hajtanak, meg hogy legyél egy bunkó paraszt, mert azt szeretik...

Hát én nem szeretem az érzéketlen, tapló, bunkó vadállatokat... Amúgy igen teljes mértékben egyetértek veled.

/l

2012. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
így vagyok vele én is
2012. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Akik körülötted vannak, azok retardáltak. Keress távolabb kapcsolatot/vagy a neten. Nekem bevált, és megvagyok barátnőmmel, mint a befőtt, már 2 éve lassan:)

20/F

2012. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő egyforma...ha annyira ismerkedni akartok csajok akkor gyertek és írjatok nekem..ha annyira akartok egy értelmes pasit, gyerünk.
2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyet tudok érteni és érezni veled!! Pont ugyanebben a cipőben járok én is... Egyszerűen nem értem, nem tudom mit, hol és mikor rontok el, de sajnos sosem jön össze...:(

Tényleg nem tudom mi lehet a bajuk velem, mert hát persze nem vagyok egy Adonisz típus külsőleg, de azért nem is panaszkodhatok... Udvariasan, kedvesen, előzékenyen bánok velük (és valóban nem csak azért, h lefekhessek velük), próbálom hozni a legjobb formám, általában nevetnek is a vicceimen, és mégis mindig ugyanaz a vége...:(

Most vagy velem van a baj (csak vak vagyok, és nem látom mi az), vagy folyton olyan csajokat "fogok ki", akik pont arra a bunkó vadállatra vágynak, akikről te is beszélsz...:(


ÚGYHOGY AKIKNEK ÖSSZEJÖN: ROHADT MÁZLISTÁK! BECSÜLJÉTEK MEG AZT A CSAJT AKI HAJLANDÓ VELETEK LENNI!!!

2012. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nem is értem, miért nem találnak maguknak senkit a befordult pasik. Pedig milyen jó lehet velük...
2012. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Advocatus Diaboli ***** válasza:
27%

Srácok, mióta lettetek hisztis kis k*rvák?

Elárulnátok? Ilyen szánalmas lelkülettel sosem lesz pasitok.

Aki úgy csinál, mint egy csődtömeg, az miért kéne bárkinek?

Persze, lehet hogy bejössz egy lánynak, mert felébred benne az anyai ösztön, hogy pátyolgasson.


Nem rosszat akarok, nem azért írom. De egy barátom nagyon hasonlít rám sok mindenben, de ő is így viselkedett, mint ti. Nekem lett barátnőm, neki nem.


Önbizalom+zéró pesszimizmus+idő+normális, kedves barátnő

2012. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Kedves második és utánam hozzászóló: ITT VAGYOK! ENGEM KERESTEK! KOMOLYAN MONDOM!
2012. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

5-ös

bocs, de én egy olyan pasit nem tartok értelmesnek, aki azt mondja, hogy minden nő egyforma...

már megbocsáss, de minden ember más, nincs két egyforma, nem hogy minden nő egyforma legyen

szóval ilyen beszólásokkal ne csodálkozz ha senkinek se kellesz


kérdező, egyetértek amúgy

amíg nagyon akartam, és görcsöltem rá, addig sehogy se jött össze

aztán hagytam a fenébe, inkább élvezni akartam az életet, és rögtön jött az ideális személy, és már több mint egy éve vagyunk együtt

szóval ennyit a rágörcsölésről, meg nagyon akarásról

2012. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!