Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én fogom itthon (unalmasa...

Csak én fogom itthon (unalmasan) tölteni a szilvesztert? 16/F

Figyelt kérdés
mennék én,csak nem hívtak sehová :/

2013. dec. 20. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

De én is, nem vagyok a bulizós típus és inkább otthon maradok. Amúgy is, számomra ez csak egy sima nap


17/F

2013. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Engem hívtak egy helyre, de sajnos a bulirendezőnek balesete volt így elmarad :/.Úgyhogy én is itthon fogok ülni
2013. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Engem hívtak 2 helyre is, de nincs kedvem elmenni. Inkább itthon leszek, és húgommal rajzfilmeket nézek. Meg játszunk, éneklünk, ilyenek. :D

17/L

2013. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Én is sajnos, ugyanúgy mint az előző években. 23/F
2013. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 piriiiiii ***** válasza:
Hát úgy néz ki, hogy vagytok páran... Én házibuliba megyek, meg amúgy is, ekkor van a születésnapom.
2013. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Engem is meghívtak, de legszivesebben itthon maradnék, semmi hangulatom most egyik ünnephez sem.
2013. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy néz ki megyek, de csak "miért ne" alapon...nem gondolom hogy ez olyan fontos nap lenne, vagy hogy szégyellni kéne hogy otthon maradsz. Tavaly pl átaludtam az egészet, és nem érdekelt :D 16/F


Egyébként is, bulizni bármikor elmehetsz.

2013. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Én is otthon leszek..Barátnőim bulizni mennek engem nem hívtak. 22/L
2013. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hívtak 4 helyre, de egyikre sincs kedvem elmenni. Elleszek itthon, nem kell most egyik társaság sem.
2013. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kellemes "barátnők"

depression 99% - please wait...

Ha annyira nem szeretnétek otthon ülni, az utcán is rengetegen vannak ilyenkor. Legtöbb helyen vannak városi rendezvények amik elég jók szoktak lenni én pl. Debrecen környéki vagyok, ott a Kossuth téren tényleg rengetegen szoktak lenni és hangulatos is, biztos van máshol is. Tudom oda se a legjobb egyedül menni, de még össze is futhatsz ismerősökkel vagy kimentek családdal.

2013. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!