Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent túlzottan magamra...

Mindent túlzottan magamra veszek és emiatt szinte állandóan rágom magam valami miatt. Lehet ezen változtatni? Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő kommentet! Én meg szeretem az ilyen ráérő kommentelőket, mint te. De bármilyen hihetetlen is, ez eléggé meg tudja az ember életét keseríteni, örülj neki, hogy nincsenek ilyen problémáid!
2015. márc. 10. 14:31
 2/5 tarnai ***** válasza:
Szívesen! Olvass a sorok között, vizsgált az életed egy távoli perspektívából kicsit. Ugorj egyet gondoloatban, most 78 éves vagy, 15 éve nyugdíjas, ha háranézel, mire lennél büszke? OK, ha megvan akkor ugorj vissza és állj neki megvalósítani azt. Még1x: Szívesen!
2015. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom Peter Lauster könyveit, nekem sokat segítettek, különösen a Ne hagyd magad! és Az én megerősítése című írások. Ezeknek köszönhetően sok mindent megértettem magammal és másokkal kapcsolatban is, és sok dolgon sikerült változtatnom.
2015. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm!:)
2015. márc. 11. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem, Te is hasznosnak találod majd őket. :)
2015. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!