Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vernek át mindig?

Miért vernek át mindig?

Figyelt kérdés
Szerveztünk programot, elmentek nélkülem, nem szóltak annyit sem, hogy bocsi elfogyott a jegy vagy valami. A közösségi oldalra ki volt téve, hogy nagyon jól vannak. Nem egy lányt hívtam el randizni személyesen, belementek, de azután valahogy eltűntek. Se szó se beszéd, írtam, nem válaszoltak. Valahogy mindig én vagyok, aki kimaradok a jóból. Pedig nem vagyok bunkó, nem untatok senkit, élég értelmes is vagyok. Miért lehet ez? Miért történik mindig ez velem minden egyes alkalommal? SOS

2015. márc. 11. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
mert rossz csajt választasz!!!!!!
2015. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
Rossz helyen próbálkoztál...majd összejön utóbb...
2015. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esik, hogy ezt mondjátok, de mostanra már úgy érzem, hogy velem van valami nagy gáz. Nem csak a csajokkal van ez, hanem szinte mindenben. Végre úgy érzem, hogy én is tudom jól csinálni, aztán mégis elromlik minden. Azt érzem, hogy én rontok el mindent.
2015. márc. 11. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
ne legyél defektes. Önbizalom, leszarom tabletta és már jól is leszel! :)
2015. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, pár nap múlva biztosan jobban leszek. Csak ez így most hirtelen sok volt.
2015. márc. 11. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
mi történt amúgy?
2015. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha úgy jó akkor privátban leírhatom.
2015. márc. 11. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amit te gondolsz magadról ,meg amit mások rólad eléggé eltérő lehet.Különben nem ismėtlődnének meg ugyan azok a helyzetek.
2015. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy én azt gondolom, hogy azért nem vagyok egy kibírhatatlan ember, mégis az lennék?
2015. márc. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!