Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lakóautó haverokkal legalább...

Lakóautó haverokkal legalább 1 hétig. Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Jó ötletnek tűnik, de eddig csak szálláson voltunk összekötve, ahol mindenkinek megvolt a maga szobája ha magányra vágyott, itt elég szűkös a tér, és nem tudom, hogy jó ötlet e 6-7 havernak (fiú-lány vegyesen) 1 hétig egy lakóautóban lakni? Kérlek akinek már volt ilyenben része, ossza meg élményeit! :)

2015. márc. 12. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Undorító...
2015. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lakóautótól is függ, kérdés mennyire bír el 6-7 embert. Amúgy ha senkinek nem gond a szűkösség és nem is igénytelen, akkor miért ne lehetne 1 hétig kibírni.


Gondolom utazással/nyaralással kapcsolatosan jött fel a téma.

2015. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire szoros ez a haverság.

Ilyenkor előjön az, hogy 1-2 ellenkező nemű a másiknak esik és ott elég fura lenne..

Meg 6-7 személynek az már elég kicsi..

2015. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy időben nekem is nagyon tetszettek a lakóautók, utána is néztem az ilyen utazásoknak, végül arra jutottam, hogy olcsóbb, jobb, kényelmesebb mindenhol normális szállást (panzió vagy hotel) foglalni.
2015. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért jött szóba mert egy élmény lenne, eddig mindig csak apartmanokban/nyaralókban voltunk, gondoltuk vicces lenne. De egy hét az azért lehet, hogy sok lenne egy ilyen kicsi légtérben, ezért kértem, hogy akinek van tapasztalata ossza meg...


So any tapasztalat?

2015. márc. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!