Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megkérek valakit erre,...

Ha megkérek valakit erre, miért nem szokták megtenni nekem?

Figyelt kérdés

Arra, hogy kérdezze meg nekem XY-t hogy mi a baja velem, miért haragszik rám, ilyesmi. Ezt senki nem szokta megtenni, valaki még fel is háborodik, hogy neki ehhez mégis mi köze van.

Miért olyan felháborító kérdés ez?

Egyébként megkérdezném én simán az adott személytől, ha hajlandó lenne szóba állni velem, de ha valaki megutál az általában annyira megutál, hogy minden kapcsolatot egyből megszakít velem.


2015. márc. 13. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Azert mert masnak semmi koze a te konfliktusaidhoz.
2015. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért kedvességből megcsinálhatnák
2015. márc. 13. 10:45
 3/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Azért mert senki nem szeret olyanba bele szólni amihez semmi köze.
2015. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te meg miért ne tudod megérteni, hoyg semmi közük hozzá? Állj a haragosod elé és kérdezd meg magad, ne másokat ugráltass.
2015. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jó mások konfliktusaiba belekeveredni. Arra még nem gondoltál, hogy esetleg a közvetítő is harag céltáblája lesz?
2015. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ilyesmibol soha semmi jo nem sul ki.
2015. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se avatkoznék bele. Egyrészt, lehet, nem jól látom. Másrészt ez csak arra a két emberre tartozik. Ha nagyon megutálnak, gondolkodj el rajta, hogy miért.
2015. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ember közt nyitva van a pofon-láda, óvakodjunk közéjük állni!
2015. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mert semmi köze hozzá..


ha szerinted valakinek baja van veled, akkor old meg magad, mert a te dolgod nem másé

nem másnak kell a te problémáidat megoldani, nem hátítani, senki nem zeret olyaan emberrel kapcsolatban lenni, aki felelősséged, és problémát hárít ránk.


ha az adott zemélytől én kérdezem meg mi baja veled, akkor velem is összeveszik, ha ezt továbbadom, és te is vele..

van értelme? nincs..


senki nem szeret konfrontálódni…önmaga miatt sem, nmhogy más miatt

2015. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!