Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lassan egy éve vagyok együtt...

Lassan egy éve vagyok együtt a párommal, együtt lakunk a szüleivel a kezdetek óta és sosem mondták még nekem, hogy tegezzem őket. Ez normális vagy mi lehet az oka? Amúgy a kapcsolatom mindkettőjükkel elég jó.

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Simán lehet, hogy nem szeretnék, hogy tegezd. Ennek több oka is lehet, lehet, hogy nem vagy nekik szimpatikus, de az is lehet, hogy nekik ez a természetes a magázás és nem akarják, hogy tegezd. De miért nem kérdezed meg a párodat, hátha ő jobban ismeri a szüleit, mint mi.
2014. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
náluk a magázás a divat, és nem befolyásolja a kapcsolat milyenségét
2014. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Mert fiatal vagy.

Illetve ott lakhatsz és tisztelet jár érte, akkor is ha pl. beszállsz a rezsibe.

Így illik.

Nem kell gondot jelentenie, ha nem ajánlják fel.

Nem kell rosszra gondolni, nem undokok és direkt nem teszik meg ezt a lépést, hanem lehet, hogy eszükbe sem jutott.

2014. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Talán mert még nincs is egy éve és szülei nem szeretnék hogy a fél falu, város tegezze őket, ha esetleg szakítotok... kitudja hány fiuval lesz még együtt a barátnőd ha esetleg vége köztetek és gondolj bele ha mindenkinek azt mondanák hogy tegezze őket nyugodtan...
2014. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 intrepid ***** válasza:
40%
Ha ők téged tegeznek, de elvárják, hogy Te magázd őket, ezt úgy hívják, hogy csendőrpertu. A jólneveltség, empátia hiányát mutatja. Azért emiatt ne kockáztasd a jó kapcsolatod velük. Egyikőnk sem hibátlan.
2014. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy nem is fogják mondani sosem. Ők így szeretik, nem ezen múlik a kapcsolat milyensége.

Én tegezem anyósomat, de meg tudnánk fojtani egymást egy kanál vízben.

2014. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

Nekem a nagymamám volt ilyen, elvárta a lányától(anyámtól) egész élete folyamán, hogy magázza. És szinte fürdött a boldogságban, ha a "nagysága" előtt fejet hajtott valaki.

Valami ilyesmi lehet a háttérben itt is.

2014. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez normális,nem kell őket tegezni! A saját szüleid nyugodtan tegezheted,de másokat nem kell.
2014. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is itt lakik a párom már évek óta és ő is magázza a szüleimet. Én már többször szóvá tettem nekik, hogy ez szerintem így bunkóság részükről, de hajthatatlanok. Szerintük a tiszteletlenség jele lenne tegezni őket. Érdekes, mert a keresztszüleim lazán felajánlották a tegezést, pedig egyidősek a szüleimmel. Szerintem azért a magázás meghagy egy távolságot két ember között és ez együtt élők között nem előnyös, de hát ők tudják.
2014. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
En akkor tegezodtem ossze az anyosekkal, amikor 4 ev kapcsolat utan elvettem felesegul a lanyukat. Elotte ok tegeztek, en magaztam oket, nekem ez semmifele problemat nem okozott, reszemrol siman belefert mert tisztelem az idosebbeket.
2014. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!