Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez nem normális ugye?

Ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok magányos vannak barátaim, családom, de néha mégis eljátszok a gondolattal (oké rengetegszer) hogy milyen jó lenne ha lenne valami bajom vagy lenne egy balesetem vagy akármi mert akkor kicsit foglalkoznának velem úgy ahogy én szeretném. Mert sokszor úgy érzem nem nagyon törődnek velem és tudom hogy egy 17 évessel már nem is kell annyira de azért néha jól esne ha kifejeznék pl szüleim hogy szeretnek. Vagy valami.

És ez elég sokszor elő fordul. Vagy a másik hogy milyen jó lenne ha mondjuk lenne valami mentális bajom mert akkor mehetnék pszichológushoz és lenne kivel beszélnem.

És közbe tudom, hogy nem ezek nem jó dolgok de mégis gyengébb pillanataimban erre vágyok.

Miért van ez?



2015. febr. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normál dolog, minden embernek alapvető szükséglete, hogy szeretve legyen, és ezt érezze. Az viszont már tényleg nem a legjobb, ha valaki a plusz törődést betegség útján akarja megszerezni. Hiszen betegség nélkül is hozzá lehet jutni,próbáld meg a környezeted tudtára adni, hogy mire vágysz.
2015. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem teljesen az. Sokkal egyszerűbb lenne ha nem gondolkodnál ilyen hülyeségeken, mert fölösleges, a szüleid valószínűleg szeretnek attól még, hogy nem mondják folyton, a barátaid szintén. Egy szinte nagykorú embernek érdekes is lenne ha a szülei folyton dédelgetnék meg bármi ilyesmi. :D Ha ennyire "szeretetre éhes" vagy keress magadnak (párt) akit szeretsz és ő is szeret, és voilà. :D
2015. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresd fel a sulidban az ifjúságsegítőt vagy az iskolapszichológust.

Nem kell semmi különösebb ok, betegség, probléma ahhoz, hogy pár órát beszélgethess velük. Mondd, hogy kicsit magányosnak érzed magad, szeretnél beszélni valakivel, magadról.

2015. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!