Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A páwák magukat is így nevezik...

A páwák magukat is így nevezik? Vagy neve ennek a stílusnak, amit ők mondanak magukra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a külsőségeken kívül összetartja valami ezt a stílust? (Pl. zene.)
2015. márc. 16. 11:07
 1/6 anonim válasza:
Én voltam páwa, mint ahogy minden ismerősöm is az volt. Az a helyzet, hogy nagyon sokan csak azért lesznek páwák, mert nincs saját stílusuk és nem akarnak negatív módon kitünni a tömegből, mert akkor kiközösítik őket. Én úgy tapasztaltam, hogy a swag-en kívűl semmi közös nincs bennük.
2015. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi az a swag? Köszi a választ.
2015. márc. 16. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a swag közös bennük akkor az már baj :) SWAG= Secretly We Are Gay- titokban homokosok vagyunk, tehát köcsögök.

Ez olyan dolog hogy van a sok kicsi egyforma legófigura- jelen esetben ezek a páwák- akik 1-2 vagy 3 évente változnak mint az időjárás mert éppen jön egy új divat amit majmolni kell. Maga a stílus a "legyünk köcsögök" és akik ezt csinálják azok a valódi népművészeti alkotások akiken röhög a normális ember.

Én nem vagyok páwa, normális ember vagyok, nem követem ezt a divat hülyeséget, egyedül annyit hogy csak Ralph Lauren ruhákat hordok viszont a Ralph Lauren örök és elpusztíthatatlan nem pedig egy idény hülyeség.

2015. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ha a swag közös bennük akkor az már baj :) SWAG= Secretly We Are Gay- titokban homokosok vagyunk, tehát köcsögök."


Ezt mondják sokan, de nem értek egyet, mert nyilván mára a jelentés megváltozott. Ha volt is ilyen régen, ők nyilván magukra nem így értik, és én a magukra való értendőséget kérdezem.


A többit köszönöm. Magyarul akkor nincs közös zenestílus, ugye?

2015. ápr. 18. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy lenne mikor ez egy idénydivat, pár év vagy hónap múlva jön majd egy új divat és ezek a kis egyforma korongecsetek áttérnek arra, lekerül a meszelő a fejről, eltünik a fosszínü gatya és jön valami más, valami ami már nyugaton lefutott és hódit az elmaradott kelet-európai országban, ahol úgy fertőz mint a spanyol nátha. A legszarabb ebben hogy ezeknek a kis legóknak nincs önálló stílusuk, mindig az aktuális divat díszbohócaként tündökölnek.
2015. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az emo is mekkora divat volt egy időben, amögött is van zene, bár tény, hogy van köztük, aki maga se tudja, melyik. Azért kérdeztem.
2015. ápr. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!