Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elmondjátok? Társkeresőn...

Ti elmondjátok? Társkeresőn foglaltként.

Figyelt kérdés

Ti voltatok már olyan helyzetben,hogy kapcsolatban voltatok valami miatt,mégis regisztráltatok társkeresőre?

Ha igen akkor rögtön bevalotátok,a másik félnek,hogy ti kapcsolatban vagytok?

Mit szólt ehhez?


2015. márc. 16. 17:19
 1/3 manó1235 ***** válasza:
100%
Voltam már így elég nagy hülyeség volt, amikor találkozásra került a sor akkor mondtam el neki hogy sajnos van párom és nem is tudom miért csináltam ezt az egészet. Természetesen a páromnak is elmondtam. Persze, mindkettejüknek rosszul esett. Akkor megfogadtam hogy soha többet, max akkor ha már ténylegesen szingli vagyok.
2015. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ti ennyire unatkoztok?
2015. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Ment már erre rá kapcsolatom, pedig nem társkereső volt, csak chat oldal, és nem azért csináltam mert nem szerettem a párom, csak néha már sok volt hogy egész nap suli vagy meló, semmi új társaság, és csak vele beszélek minden nap. Egyszerűen kellett egy kis "frissítés" beszélgetés terén, nem csaltam volna meg soha, nem is cseréltem volna másra, de egyszerűen néha jólesett kicsit új dolgokról is beszélni.
2015. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!