Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy társkeresőn beszélgetek...

Egy társkeresőn beszélgetek egy lánnyal, mennyire "egészséges" az ő viselkedése? (alább elmondom) Tényleg ő csinálja jól, vagy én veszem túl komolyan a dolgot?

Figyelt kérdés

Az alapszitú az, hogy beszélgetek egy lánnyal egy társkeresőn. (elittárs). A kép alapján nagyon helyesnek néz ki. Mindketten 33 fölött vagyunk már.

Elbeszélgetünk egy ideje, mindnféléről, de ő meg elég gyakran felhozza hogy van egy hódolója már 2 éve, de őt nem érdekli a pasi, és mesél róla hogy mennyire hülye, elmebeteg, stb. Aztán órákon át róla beszélünk. Majd mondja hogy van más hódolója is akivel hamarosan találkozik majd, meg ilyenek.

Mennyire egészséges, hogy egy lány, ilyeneket hoz föl, állandóan? Miért kell a másik orra alá dörgölni hogy épp kivel, mit csinál. Számomra elég rosszul hangzik, hogy a kinézett lány épp mással megy el randira. De az még rosszabb hogy arról a másikról beszél, azt szidja. Minek foglalkozik akkor vele?


2015. jan. 2. 00:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

" Minek foglalkozik akkor vele?"


...és te minek foglalkozol vele??

Ez egy főállású ribi, aki élvezi, hogy napi 50 ajánlatot kap.

2015. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelhető, hogy korrekt akar lenni veled, csak rosszul csinálja. Szólj neki, hogy rosszul esik.
2015. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu! Nyugi, nem én vagyok az! :D Nem társkeresőzöm, csak ez a felállás kicsit deja-vu-s most.


Megpróbálom valahogy megfogalmazni. Bár nem egyszerű.

Magamnak se tudnám megfogalmazni, hogy miért "szidom" a hódolókat, annak aki aktuálisan a kiszemelt. Mert hát az lenne a logikus, hogy ha már tetszik, és el tudnám magam mellé képzelni, akkor nem hencegek a fiúnak a másik kettő/három hódolóval, mert hát nehogy elriassza a sok vetélytárs. Mert a kiszemelt férfi szemében, a többi hódoló akkor is versenytárs, ha a lány történetesen tényleg idiótának, és idegesítőnek tarja őket. És feltételezzük, hogy tényleg azok, tehát rájuk se tudok nézni, és inkább zavaró a rajongásuk. De van olyan, hogy:

1. számú vetélytárs: tényleg idegesítő alak, elmebeteg, ahogy a ti esetetekben is a lány elmondta. Valószínűleg TÉNYLEG nem érdekli a pasi, és ha bármit kéne vele csinálnia, inkább elásná. De mégse akarja megbántani valami miatt, és küldi el melegebb éghajlatra. Bár ha tényleg "elmebeteg", akkor ugysem számítana, mert követné a nőt. Szóval nem tud tőle szabadulni, jó elpanaszkodni valakinek, hogy már megint mit csinált az az idióta.

2. vetélytárs: Legalább nem elmebeteg, és a rajongásában már annyi mindent vett a lánynak, hogy az úgy érzi, "tartozik", ezért igen, még ha nincs is kedve vele jópofizni, meg kínosan feszengni, időnként összefutnak.

És hogy miért mondjuk el ezeket pont annak, akinek nem kellene? Akinek nem kellene felvágni, hogy van más, vagy ezzel az "összes hódolómat szidom" magatartással elriasztani?

Én azért mondtam el annak a kiszemelt fiúnak, mert titkon azt várom, "hogy a fene vigye már el, itt vannak ezek mind, de nekem egysem kell, nekem csak te kellesz! Lépjél már, mert én rád várok! " Dehát a mi esetünk az más, mert itt a kiszemelt fiú, nem hinném, hogy érdeklődne. Nem tudom, ha kölcsönös lenne a szimpátia akkor is ugyan ilyen bátorsággal mesélnék neki az idióta hódolókról. :) Bár valószínűleg igen, mert ez azért egyfajta bizalom is, már az elején őszinte a kapcsolat, és akkor is várnék arra, hogy lépjen, hívjon el valahova.


Én drukkolok nektek! :) Magunknak is, de ti esélyesebbek vagytok! Hajrá! Üsd ki a kis idióta ellenfeleket! :) Mert lehet az a lány is épp erre vár. :)

2015. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Megőrjítenek a nők! Olyan női csavart logikával gondolkoznak hogy elmondhatatlan! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :) Na de ezért szép a világ! Szép napot minden nőnek! Hölgyeim! Léptem!
2015. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem is az a gáz része, hogy szidja a másikat.

Ez nem jó jellemre vall.

2015. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

3: Szerintem sok dolgot helyre kéne tégy magadban, mert ebben sok gyógyításra szoruló meggyőződés van.

N

2015. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Soha nem fogok kiigazodni a nőkön az tény, és nem vita tárgya, de az ilyen 2 dolgot jelent szerintem


1, csak barátkozik veled és megosztja az épp aktuális problémáit


2, azt várja, hogy lépj és hívd már el valahova, még mielőtt a másik tenné meg!

2015. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7: Én is ezt szűrtem le.

N

2015. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát én férfiként azt szűrném le, hogy az illető csak szórakozik a férfiakkal, hülyíti őket, nem korrekt, nem egyenes ember, az ilyennel tök felesleges bármit kezdeni, ráadásul öreg is, az ilyen viselkedéshez meg pláne. Azt ilyet hagyni kell a francba.
2015. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"hogy a fene vigye már el, itt vannak ezek mind, de nekem egysem kell, nekem csak te kellesz! Lépjél már, mert én rád várok! "


Egy férfi ilyenkor nem erre gondol, hanem arra, hogy a másik pasi előtt meg őt fogod szidni...

2015. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!