Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy kifogtatok egy...

Volt már, hogy kifogtatok egy olyan lakótársat, akit nem tudtatok elviselni és ezért felmondtatok egy albérletet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én az alattam lakóval voltam így, hogy eladtam a lakásomat. Mondjuk nem miatta elsődlegesen, de nagyon örültem, amikor megszabadultam tőle és jobb lakást vettem, és többé nem pofázik nekem. Aki meg megvette, hát az kiadásra vette. Szerintem lesznek összezörrenéseik nekik is, mert az alattam lakó egy őrült volt, akinek a hülye intézetben lett volna a helye.
2015. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Legjobb barátnőmmel történt hasonló dolog, csak ő a főbérlő volt. Gimis barátnőjével költöztek össze az ő lakásában, és csak azért nem rúgta ki, mert sajnálta és mert leszerződtek. A másik csajjal egy ideig én is jóban voltam, de én is összevesztem vele... hát kicsit el volt szállva magával, és olyan beképzelt volt, hogy azt hitte, neki mindent szabad. Pl. a barátnőm lakásában is. Nekem panaszkodott, hogy mi az, hogy barátnőm elvárja, hogy takarítsanak ki legalább kéthetente, és a szekrény tetejét miért kell letakarítani :D. De amiatt is sokat vitáztak, hogy talán a főbérlő, ha tanulni szeretne, igenis megkérheti-e, hogy legalább halkítsa le a tévét a másik szobában a nyomorult albérlő... a csaj amiatt hepciáskodott, hogy neki joga van a napi-heti sorozatait meg a Való Világot olyan hangosan nézni, ahogyan ő szeretné.

De olyan is volt, hogy evett a másik kajájából kérdezés nélkül, a barátnőm másik barátnőjét fikázta, és az együttlakás kezdetén hetekig duzzogott azon, hogy nem engedik fel az anyját vidékről hétvégére, hogy addig ő mosson meg főzzön...

Nem tudom, azóta ott van-e még, gondolom, nem... ja, a legjobb az volt, amikor meg volt beszélve, hogy a mesterszak 2. éve után a lány elmegy, aztán kb. nyáron jelentette ne, hogy ja, hát még ráhúzott egy félévet, ÚGYHOGY MARAD. Nem is kérdezte meg, hogy XY, bocsi, nem lehetne-e... Barátnőm meg nem akart drámát, meg... hát megértem, hogy így is elég nehéz neki, hogy az egyik legjobb barátnőjéről kiderül, hogy mekkora tapló, de még megmaradtak benne az emlékek a barátnőségükről, és nem akarta csak úgy kib...ni a fenébe.

2015. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lakótárs volt, hanem szomszéd és iszonyú lelki sebeket szakított fel a viselkedésévél, így el kellett költöznöm, és utána emiatt még komoly depresszióba is estem , öngyilkossági kísérletekkel. Azóta pedig szorongok, h nehogy újra megismétlődjön.
2015. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3-as ez durván hangzik, mit csinált az a szomszéd?
2015. márc. 19. 15:40
 5/5 anonim válasza:
100%

Igen, velem volt ilyen. 2 sráccal laktam együtt (mindenki külön szobában). Az egyik már a kezdetektől nem volt szimpatikus, állandóan piált, meccset nézett közbe dühöngve verte az asztalt hol dühében, hol örömében. Volt hogy a fürdőajtóba vert bele egyet, annak szerintem még a mai napig ott a nyoma. A tulaj ennek ellenére se akarta kitenni, pedig az előttem lévő csaj is miatta költözött el, mert a srác belezúgott és kb. terrorizálta...


Ja, barátai természetesen nem voltak, egy idióta járt hozzá csak fel néha, hangoskodtak, olyan retardált röhögése volt hogy az nem létezik..a másik lakótársamat is idegesítette, nem is álltunk vele szóba úgy igazán, próbáltuk kerülni, ha lehetett én is inkább túlórát vállaltam, csak ne legyek otthon. Végül elköltöztem, nem csak ez miatt de talán 70%-ban rásegített a dologban az a gyökér és az elköltözésem napján hihetetlenül boldog voltam hogy többet nem látom azt a barmot.

2015. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!