Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 21 éves létemre ülve...

Gáz ha 21 éves létemre ülve pisilek? Apám parancsolt rám 15 évesen anno és azóta így szoktam meg. Sokat félrecéloztam és ezért.

Figyelt kérdés
Nem vicc kategória csak most alakul az első bnőm... és hát... 23/F

2015. márc. 19. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Kitalálhatnád, hogy 21 vagy 23 éves vagy. Nekem égne a fejem ha ülve pisilnék, szerintem kevés férfiatlanabb dolog van a világon. (És nem anyucival élek, takarítom a wc-t, tudom milyen - még mielőtt jönnének a feminista letámadások)
2015. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sztem marhára tökmindegy, hogy hogyan pisilsz.
2015. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
xddddddddddddddddddddd
2015. márc. 19. 21:48
 4/18 A kérdező kommentje:
elirtam babám
2015. márc. 19. 21:48
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Lol, általában állva hugyozok de néha nagy dolog közbe ülve, azé nem fogok felállni :D
2015. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Kinek mi a kenyelmes... Amugy a bnod elott fogsz mindig pisilni?
2015. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz.
2015. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Most nem mindegy, hogy pisilsz? Magánügy. Gondolom, nem hívod be a budiba a barátnődet, hogy "Figyelj csak bébike, fogd a kezem, miközben pisilek, mert különben nem megy".
2015. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Volt olyan barátom, aki ülve pisilt. Egyáltalán nem éreztem férfiatlannak, sőt inkább szimpatikus volt, hiszen nem csapta tele a vécé körül a csempét mindenfélével. Őszintén szólva nem bánnám, ha a párom is így gondolkozna.

Egyébként amíg alakul a kapcsolat, ne parázz, mire oda juttok, hogy pisiltek egymás előtt, az általában még eltart egy darabig :)

2015. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem apám szinte azóta így tanított mióta kezdtem tanulni a szobatisztaságot hogy férfi ember csak is állva pisil! Kivéve ha nagy dologra megyünk, akkor nem baj ha ülve vizelünk.


Meg én tényleg mindenhol azt hallom hogy férfi állva pisil! És ez így van. Jó persze vannak helyzetek amikor mellé megy meg minden, de ezt ki kell küszöbölni egyszerűen normálisan kell célozni és ennyi. Ha meg esetleg véletlenül még is mellé megy, akkor bizony le kell azt takarítani! Nem szégyen az ha egy férfi takarítja ki a retyót.

2015. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!