Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okmányirodában elrontották a...

Okmányirodában elrontották a forgalmit most mi lesz?

Figyelt kérdés

kereskedésbe vettem az autót visszaküldtem az új forgalmit postán, mert nem volt benne az hogy az autó fóliázva van ( régibe benne van ) most megint megkaptam végre 2 hét után , de nézem a szöveget ( eredeti szöveg : Skyfol gyártmányú af 127-10 eng. számú sötétítőfóliával szerelve "pecsét , aláírás )


na ma megkaptam az alábbi szöveggel :

SAJÁT gyártmányú af 127-10 eng. számú sötétítőfóliával szerelve "pecsét , aláírás "


SAJÁT ?!?!?!?!?!?! na ilyenkor mi van ? új forgalmit állít ki az okmányiroda ? mert ugye ők rontották el , vagy csak simán kihúzzák a szöveget és aláírják (remélhetőleg a helyes szöveggel )


válaszokat előre is köszönöm !!!!!



2015. febr. 26. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem lényegi jelentösége nincs mert be van jegyezve hivatalosan a forgalmiba nem tud a rendőr se belekötni
2015. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a gyártó neve helyén ami (SKYFOL) az van ,hogy" SAJÁT GYÁRTMÁNYÚ " , de ez tök olyan mint ha az lenne ott ,hogy én a sufniba befóliáztam +az a baj, hogy a rendőr a legapróbb részletekbe belekötnek nem hogy a fóliába
2015. febr. 26. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
maximum érdekesnek fogja találni a rend éber őre de akkármit irnak oda ha hivatalos pecsétel van ellátva nem köthet bele plusz honnan tudhatná hogy nincs ilyen nevü cég ami ezzel foglalkozik manapság szinte bármilyen cégnevet bejegyeznek a cégbíróságon
2015. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldd vissza az elkövető okmányiroda felett állójegyzőnek, hogy szíveskedjék utánanézni, miért alkalmaznak analfabétákat, egyúttal felszólítani, hogy az elkövető ingyené.... akarom mondani köztisztviselő ugyan már a saját zsebére állítson már ki egy újat.
2015. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért jobb küldözgetni, mint személyesen besétálni az ocsmányirodába és elintézni? Akkor rögtön rákérdezhettél volna, és nem szenvednél itt!

:)

2015. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs ,de én nem szenvedek csak mível a halàl f... àn vettem a kocsit és a kereskedő intézte a papírmunkára ezért postázgatom , de te biztos odamennél mert megteheted én nem tehetem meg :) , de köszönöm a nagyon hasznos hozzászólást :)
2015. febr. 27. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!