Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tegyem olyanná a fiatalko...

Hogy tegyem olyanná a fiatalkorom, hogy idősként úgy érezhessem, hogy éltem, nem pazaroltam el az időm?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon egyszerű, ne pazarold ez az időd! :D

Nem trollkodok, komolyan mondom. Csináld, amit szeretsz, élj a hobbidnak, tedd meg, amit most megtehetsz, fő hogy soha ne unatkozz. Élj meg minden percet. Biztos recept, én is így csinálom és csodás életem van :)

2014. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első sorban *el
2014. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan életcéljaid lesznek, amelyek önmagadon túl mutatnak, akkor úgy fogod érezni. Ha szeretetet tudsz másoknak adni, akkor az életed értékes lesz.

Ha viszont bármilyen hedonista leszel, ha habzsolnád az élvezeteket, de senki más nem érdekel önmagadon kívül, a boldogság olyan messzire fog tőled menekülni, hogy sohasem fogod utolérni.

2014. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!