Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ESTJ hölgyek hogyan viselik a...

JaniB kérdése:

ESTJ hölgyek hogyan viselik a kritikát? Hajlamosak e figyelmen kívül hagyni a negatív kritikát?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az az ESTJ??
2015. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szögezzük le, nem vagyok egy nagy MBTI-májer.

A kritikát szerintem ugyanúgy viselik, mint az ESTJ-férfiak. Érzelmileg nem nagyon érinti meg őket, az eszükkel kezelik. Az értelmes, logikus, építő kritikát szerintem nem hagyják figyelmen kívül, persze nem kombinálják túl. Az irrelevánsnak tartott kritikával pedig nem foglalkoznak.

2015. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Páromnak az MBTI tesztet kezdtem el emlegetni. Kitöltötte majd mikor mondtam neki, hogy ő mennyire más mint én és lehet nem kéne össze jönnünk kiborult. Szerinte ezzel nem kell foglalkozni mert hüjeség. Hol itt a logikus gondolkodás? Én INFP Szóval totál ellentéte vagyok.
2015. márc. 21. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A párodnak adnék igazat. (mellesleg én is egy száraz, logikus "T" vagyok :) )

Egy időben laikusként beleástam magam a témába. Arra jutottam, hogy az MBTI talán jó útmutatás lehet önmagad, esetleg mások pontosabb megismerésében, de ezenkívül másra nem jó, legfeljebb egy kis szórakozásra.

Megbízhatatlan és felszínes, a pszichológusok alig használják.

Hiába próbálod 16 típusba erőszakolni az embereket, mindegyiken belül óriási szórás lesz mind az alaptermészetet, mind a párkapcsolati preferenciákat illetően.

Annak, hogy mennyire passzol a személyiségetek, nem tesztekből és ajánlásokból, hanem a valós tapasztalatokból kell kiderülnie.


#2-es voltam.

2015. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!