Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék magabiztosabb?

Hogyan lehetnék magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam eléggé magabiztos embernek. Legyen szó döntéshozásról, ismerkedésről vagy egyéb más dologról. Nem merek kérdezni nagyon, se véleményt nyilvánítani, mert az lehet mást nem érdekel és nem is olyan lenne a véleményem ami elvárt és ez most nem egy emberre értendő hanem pl. egy közösségre. Ismerkedésnél szintén így van.
2015. márc. 21. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hallottam egy olyan módszerről, hogy egyedül, vagy egy jó barátoddal az utcán megszólítotok random embereket: Időseket, fiatalokat, férfiakat, nőket, teljesen mindegy, és barátságosan megkérdezed, hogy mennyi az idő, vagy jár-e a 3-as metró, vagy ilyesmi, aztán megpróbálsz beszélgetni.


Ha gorombán viselkednek, rá se ránts, hiszen ez a "terápia" egyik lényege: Megmutatja, hogy a kudarc nem a világ vége, mindenkivel megesik. Aztán, ha kedvesen viselkednek, azt fogd fel sikerélményként. :)


Így egy idő után hozzászoksz hogy nyitottan és magabiztosan viselkedsz, és akkor talán bátrabb leszel ilyen téren.


én még nem próbáltam ezt, de állítólag hasznos. Ha kipróbálod, sok sikert! :)

2015. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!