Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben hogy lehetnék magabiztosabb vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 1 bő hónapja bejelölt egy srác, neten ismerkedünk. Több sráccal találkoztam, és sokkal úgy hogy nem igazán érdekelt, csak gondoltam kéne ismerkedési tapasztalatot szereznem és azoknak szinte mind bejöttem. Nem vagyok egy magas kategóriás lány, de csúnyának se tartom magam olyan átlagos. Viszont ez a srác nagyon tetszik, és helyes, nemaz a nagymenő típus de eléggé ambiciózus, és tök sok mindent csinál és vhogy ennyiből kevésnek érzem magam és nem érzem magam hozzá elég szépnek. Azt tudom hogy elég sok csaj haverja van és nem rég volt túl egy szakításon és nem tudom hogy tőlem mit akar, mert flörtölgetve ír néha, persze lehet hogy annak a többi lánynak is. Egyszerűen most tökre nincs önbizalmam. Mit tegyek?

17L ő 19F


2014. nov. 11. 06:55
 1/3 A kérdező kommentje:
szóval azt akarom hogy különlegesnek tartson, de nem érzem annak magam és az életem sokkal unalmasabbnak tűnik az övéhez képest. És tudom hogy nem szabadna alábecsülnöm magam de így érzek
2014. nov. 11. 06:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen. Én is így vagyok. Egyetemista, okos, rengeteg barátja van, és nagyon szép pasi. Tényleg szép. És egyszerűen utálom hogy mindenben jobb nálam. De megtaláltam a hibáit, amitől mégsem olyan hű de jó pasi. Én is unalmas vagyok, dolgozom, nem tanulok, ráadásul egy érettségim van, és ausztriában dolgozom.. Mindig csak mondja hogy érdekes vagyok, nem vagyok unalmas, még is ezt érzem. De lassan kezdem elfogadni, h több vagyok nála emberileg, mert nem érdekli más csak a tanulás, de realitása abszolut nincsen. Az élethez köze nincs..

Találd meg te is magadban azt amivel többnek érezheted magad. Nyíltan kérdezz rá, h lehet-e köztetek valami. Ne félj, ha nem, akkor ennyit ért, és sokkal jobbat érdemelsz. :)

2014. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Édesem,te vagy a nő! Izguljon ő,hogy elég érdekes-e neked;)
2014. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!