Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyenek voltatok 15 éves...

Miss Huuuha kérdése:

Ti milyenek voltatok 15 éves korotokban?

Figyelt kérdés
Ebben a korban sokan már isznak, cigiznek, a sokadik párkapcsolatukon vannak túl, bulikba mennek...de én nem, és nem tudom mi a normális.
2015. márc. 21. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor éltem a pszichopata korszakom, most meg tényleg az vagyok.
2015. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az lenne a normális, ha a fiatalok ilyen korban még nem szennyeznék minden szeméttel a szervezetüket. De felnőtt korban sem kellene.

A párkapcsolatos dolgot pedig nem kell elsietni. Minden eljön a maga idejében.

2015. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Épp az a normális, ha nem csinálsz ilyeneket. Ezek a mai fiatalok... Jól van, én is kb. ilyen korú vagyok, de egyáltalán nem érdekelnek az ilyenek. :D És az hogy valakinek ilyen korban már sok párkapcsolata véget ért, az nem dicsőségre méltó.
2015. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

akkor próbáltam ki először a cigit.

néha-néha elmentünk a barátnőmmel koncertre.

első pasim is akkor lett.még nem volt mobilom,internet is csak betárcsázós,úgyhogy sokszor lógtunk parkokban,lépcsőházban a barátaimmal.

2015. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

15 évesen sovány voltam, szopottgombóc-fejjel és szódásüveg-szemüveggel. Imádtam olvasni és zenét hallgatni, párkapcsolatom érthető okokból nem volt, nem is vágytam rá különösebben, bulizni nem jártam, nem ittam és nem cigiztem. Mindezeket az egyetemen pótoltam be:-) (a cigit nem kellett volna, ezt már bánom.)

Szóval ráérsz, 15 évesen éretlen még az ember gyereke, nem kell a nyájjal együtt sodródni.

2015. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

16/l vagyok most már kemény két hete. :D

Nem kedvelem a bulikat, inkább rockkoncertekre járok, ha jön olyan előadó, akit szeretek, de ilyenből is évente max 2-4 van. Idén az ilyen külön koncertek mellett fesztiválra megyek, alig várom :) Párkapcsolatom nem volt még, bár év elején alakult valami, de szerencsére még időben észhez tértem, hogy a srác nem épp a megfelelő... Koncerteken, szülinapokon iszok pár kortyot, de nem támogatom ezt a részegedjünk le és hányjuk ki a belünket dolgot, általában én vagyok az, aki figyel azokra, akik már pislogni nem tudnak. Cigit pedig még csak ki sem próbáltam, ritka undorítónak találom.

És persze sokat vagyok a barátaimmal :)

2015. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

15 évesen még gyerek az ember. Parkokba jártam a barátnőimmel, kirándultunk, elmentünk hamburgerezni vagy otthon voltam és játszottam a húgommal, a kutyusainkkal, zenét hallgattam, olvastam, tévéjátékoztam (a sárga kazettással, az de jó volt :D ).

Nem ittam, nem cigiztem, nem buliztam, azóta sem csinálom ezeket, pedig 10 év telt el.

17-18 éves koromban elmentem néhány koncertre, de az sem tetszett a füst meg a sok ember miatt. Az első párkapcsolatom is 17 évesen volt, addig nem is volt rá igényem, nem érdekeltek a fiúk.

2015. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor még boldog gyermek voltam, és persze minden hülyeséget megcsináltunk, akkor még voltak álmaim is azóta kinőttem a hülyéskedésből, szertefoszlottak az álmok és a boldogság is napról napra fogy...
2015. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 piriiiii ***** válasza:

15 évesen?

Elkezdtem művészi pályámon lépkedni.

Elkezdtem kinyílni és komolyodni. Rengeteget futottam, mert akkoriban feszült voltam. És csináltam magamnak egy saját világot, amire most (három évvel később) visszanézve nem vágynék.

Igazából azért mégis csak olyan, mint most, de most valahogyan... józanabbul látok dolgokat. 15 éves koromban tényleg minden napom kb. abból állt, hogy mikor futhatok végre, és ez valahogy beszippantott, nem is tudom... mert futás közben filóztam mindenfélén.

De már akkor is voltak jó gondolataim. :D

2015. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 piriiiii ***** válasza:

Ja, nem cigiztem, nem ittam, és az első párkapcsolatom is még egy évet váratott magára akkoriban. Buliba ritkán mentem, inkább koncertekre.

Ja, és az öltözködésem is akkor kezdett javulni, mert emlékszem, hogy 13-14 éves koromban nagyon hülyén öltözködtem, mindenféle lógós cuccokban, meg túl nagy farmerdzsekikben. Ezt kezdtem kinőni, és magamra találni. :D

Ja, és a zenei ízlésem is ekkor kezdett alakulni, ezért egyfolytában zenét hallgattam, és ez még most is tart.

2015. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!