Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, ti szerettéte...

Anyukák, apukák, ti szerettétek gyerek korotokban hogy volt testvéretek vagy hogy egykék voltatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem zeretet, hogy testvérem volt es most sem szeretem. Sosem volt jo kapcsolatunk.
2014. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban örültem,hogy vannak testvéreim, van kivel játszani, tini korban sok volt a vita,nehezebb volt, most ,hogy felnőttünk,nagyon örülök,hogy vannak testvéreim, benőtt a fejünk lágya, számíthatunk egymásra,nagyon jó érzés,hogy van testvérem!
2014. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szerettem volna, ha lenne testvérem, de én egyke voltam.
2014. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-an vagyunk testvérek, nagyon jó kapcsolatom volt a 4 évvel idősebb bátyámmal és én voltam az "anyja" a 8 évvel idősebb öcsémnek. Viszont borzalmas (alkoholista, erőszakos) szülők gyerekei vagyunk, akiknek egy gyereket sem kellett volna vállalni, nem hogy hármat. Mindig a szemükre vetettük, hogy minek akartak ők minket, minek nekik 3 gyerek, de ha nem lettünk volna egymásnak, akkor sokkal nehezebb lett volna. A szülőkkel nem tartunk kapcsolatot, de mi megmaradtunk jó testvérek, közel állunk egymáshoz. Nekem most született első gyermekem és még vacillálunk, hogy legyen-e második. Nem kizárt. A fiam 2 hónapos, ha lesz következő, akkor kb. az Ő egy éves korában kezdünk próbálkozni.
2014. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani 8 évvel fiatalabb öcsémnek...
2014. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig nagyon örülök neki, hogy van két bátyám, szerintem gyermekkorban is sokat számít.
2014. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 3-an vagyunk tesók,én nagyon élveztem hogy ennyien vagyunk. :) Imádtam a gyerekkoromat,jó lenne visszahozni egy kicsit. Hiányzik.... most ahányan vagyunk,annyi felé sodort bennünket az élet,ritkán találkozunk,hiányoznak nagyon. Mi is 3 gyereket vállaltunk be,még eddig úgy tűnik élvezik Ők is,hogy testvérei egymásnak,és hogy többen vannak. :D
2014. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Julie S ***** válasza:
86%
Gyerekkent szerettem egyke lenni. Most felnottkent neha sajnalom, hogy nincs testverem.
2014. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyke vagyok és sem gyerekkoromban nem hiányzott a testvér, sem most (33 éves vagyok).
2014. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ocsem van. Gyerekkoromban sokat vszekedtunk, verekedtunk. Most viszont a legjobb tesok vagyunk a vilagon. Imadom es tuzbe mennek erte :-)
2014. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!