Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen féltékeny és...

Miért ilyen féltékeny és rosszindulatú rengeteg nő a többi nőtársával szemben?

Figyelt kérdés

Vagy csak az én környezetemben ilyen botrányosak?k. Egy jó barátnőm pl, ha meglát egy csinos nőt (még nem is ismeri) azonnal utálni kezdi. És ez nem csak egy elrettentő példa, sok ilyen ember vesz körül... Szerintetek ez normális??!!

A férfiak miért tudnak normálisan viszonyulni egymáshoz és a nők miért nem?



2015. márc. 21. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Irigység 😁
2015. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
mi palik potenciális havert látunk más palikban, míg a nők potenciális versenytársat látnak egymásban
2015. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen én is ezt látom, csak ez borzasztó. én őszinte barátokat szeretnék, nem vetélytársakat. akkor pasikkal barátkozzak kizárólag??
2015. márc. 21. 23:30
 4/15 A kérdező kommentje:
és ami a legelkeserítőbb, hogy a NŐ az állítólagos odaadó, a szerető, az áradó a blablabla... az ilyen lenne?
2015. márc. 21. 23:31
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

szerintem pedig tévedsz. nekem sok jó barátnőm van, akik nem ilyenek. nyilván ismerek olyat is, aki ilyen, csak azzal nem igyekszem tartani a kapcsolatot.

ha csak ezt érzékeled a környezetedben, akkor veled van a baj. amikor egysíkúan rossznak látunk dolgokat, akkor mindig a mi készülékünkben van a hiba.

2015. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem csak ezt érzékelem, hanem ők vannak döntő többségben. de íme itt vagy te még egy példának a rosszindulatra. én nem érzek zavart a készülékemben, csak szomorúnak tartom, hogy a nők ahelyett, hogy összetartanának és támogatnák egymást ebben a rohanó világban inkább csak furkálódnak.
2015. márc. 21. 23:59
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Ez megint egy hülye általánosítás.


A pasik ugyanúgy rivalizálnak, ha ne jobban. Sőt jobban.

2015. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Talán normális nővel kéne ismerkedni, nem IQ light pláza babákkal.
2015. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
de mi nem első látásra akarjuk megölni egymást, hanem csak miután megismerkedtünk.
2015. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

íme, ott is rosszindulatot látsz, ahol nincs.

nálam is azt látod, és ebből is látszik, hogy a te készülékedben van a hiba.

csak mindig ezt a legnehezebb elismerni. a külvilágot mindig könnyebb hibáztatni: a többi nő rossz, bezzeg te különleges vagy.

de ne aggódj, ebbe a csapdába sokan beleesnek, nem te egyedül. Mindenki szereti magát jobbnak érezni a társainál, gondolom, ez valami evolúciós örökség.

2015. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!