Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le az emberek?

Miért néznek le az emberek?

Figyelt kérdés
A családunknak most "picit" jobban megy, amit nem kürtültünk világgá (nem illegális dolog, hanem a városban sok az irigy ember), nehogy baj legyen. 16 éves fiú vagyok, gimibe járok, 4.3as átlaggal. Nem vagyok nagyképű, nem vágok fel a cuccaimmal, de már az agyamra megy, hogy az osztály 90% leszól, amiért almás telefonom, meg egy ütős számítógépem van, és egyből én lettem a szar szemét gazdag ge*i, mert nekem ilyenem van.. Mikor fog már ez a balkáni "dögöljön meg a tehened" hozzáállás eltűnni az országból?

2015. márc. 22. 21:14
1 2
 1/14 Ensam skog ***** válasza:
100%

Soha. Két dolgot tehetsz.

1. Leszarod mit mondanak mások.

2. Szembe szállsz mindenkivel. Mindenkinek vissza szólsz és elküldöd a francba, hogy azért már had ne te kérj elnézést amiért tanultak a szüleid és megdolgoztak a pénzért. Bár szerintem hülyék és irigyek valamint 0 EQ-val rendelkeznek így ugy sem értik meg.

2015. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az ilyet sosem értem. Most azt ne mond már hogy az osztályodba te vagy az egyetlen Iphoneos "gazdag gyerek" a többi osztálytársad pedig mind irigykedő földönfutó...
2015. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Bár szerintem hülyék és irigyek valamint 0 EQ-val rendelkeznek így ugy sem értik meg."


Azért ez is durva a részedről, nem? Hogy random embereket le 0 IQzol, csakmert irigyek egy másik emberre..

2015. márc. 22. 21:20
 4/14 A kérdező kommentje:

"Most azt ne mond már hogy az osztályodba te vagy az egyetlen Iphoneos "gazdag gyerek" a többi osztálytársad pedig mind irigykedő földönfutó..."


Itt a kutya elásva. Minden osztálytársamnak legalább van egy androidos telefonja, valakinek Galaxy Ace 3, ami ha jól tudom, egy jó kis középkategóriás telefon.

2015. márc. 22. 21:21
 5/14 A jó Solonius válasza:

Irigyek, ez a "bűvös szó".

Ahogyan azt az első válaszoló is írta, vagy ne törődj velük, vagy pedig mondd meg keményen a véleményed.

És van egy harmadik lehetőség is: légy büszke arra, hogy felettük állsz érzelmileg/agyilag és pénzügyileg is. Amikor piszkálnak, vedd úgy, mintha hájjal kenegetnének.

2015. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
"légy büszke arra, hogy felettük állsz érzelmileg/agyilag és pénzügyileg is. Amikor piszkálnak, vedd úgy, mintha hájjal kenegetnének." Pénzügyileg a büdös ku*va életben nem akarok büszke lenni, mivel az egyik osztálytársam ilyen, most meg lapít mint.. maximum a tudásommal, de járok versenyekre is.
2015. márc. 22. 21:26
 7/14 A jó Solonius válasza:
Az is jó, ha a tudásodra vagy büszke.
2015. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg örülj hogy nincs anyagi gondjaitok, és hogy ilyen dolgokat megengedhettek. Minden mást szarj le. Sajnos nekem eléggé visszafogott anyagi körülmények között kellett felnőnöm, és lehet megdögleni is így fogok, de ha esetleg egyszer felvinné az isten a dolgom hát rohadtul leszarnám hogy ki irigykedik rám. Sőt élvezném....
2015. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 pelgrim ***** válasza:
Tudatlanságból. Neked szerintem nem büszkeségre van szükséged, hanem helyes öntudatra, önismeretre és önértékelésre. De úgy làtom, mintha ez már részben meg is lenne csak éppen megkellene szilárdulnia, hogy mások vselkedése ne ingassa meg lelki egyensulyodat.
2015. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Irigységből teszik.


Jól jegyezd meg: boldog az, akit a hülyék megugatna, mert a lelke nem lesz a martalékuk.

2015. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!