Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nem szokott...

Van itt olyan, aki nem szokott álmodozni? Vagy ismertek olyat?

Figyelt kérdés
Én nagyon álmodozós vagyok, de valaki azt mondta nekem, hogy ő nem szokott, én meg nem hiszem el, hogy létezik ilyen :)
2015. márc. 24. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én minden nap. Általában az ilyen álmodozások hasznosak. Sokszor van, hogy leülök, ha van egy pár szabad percem, és elképzelem, mi lesz velem holnap, jövőhéten, a jövőhónapban, pár év múlva. Eltervezem a dolgokat, számba veszem a lehetőségeket, néha pedig csak fantáziálgatok, ezekből születnek a novelláim is. Egyébként pedig nem hiszem, hogy van olyan ember, aki naponta néhány percet ne álmodozna. A buszon ülve, az utcán sétálva akár iskola vagy a munkahely felé haladva, az ember mindig lát ezt-azt és hajlamosak vagyunk elkalandozni. Ha valaki képes a buszon fél óráig mereven ülni, és nézni a kapaszkodó embereket anélkül, hogy bármi is az eszükbe jutna, túl földhöz ragadt. Nem mondom, hogy mindenkinek legyen élénk és határtalan fantáziája, de azért egy egészséges képzelőereje mindenkinek van. Ha más nem, legalább a bevásárlólistánk eszünkbe jut a reggeli kávéról.
2015. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodozik valamiről.
2015. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!