Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok a boltban dolgozó...

Ti szoktatok a boltban dolgozóknak köszönni?

Figyelt kérdés
Mert vannak olyanok akik ezt elvárják. Bár törvény nem írja elő hogy köszönni kell, mindenki maga dönti el.

2015. márc. 24. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem szoktam köszönni, ha nincs látótávolságban dolgozó a boltban. Egyébként meg illik, már ha rendesen megnevelték az embert :).
2015. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam köszönni. De a helyi kisboltokat leszámítva, ahol a tulaj áll a pult mögött sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy az eladók kiemelkedően magas százaléka ostoba, primitív és bunkó. Ez főleg élelmiszerboltokban megfigyelhető. Egyrészt, elvárom, hogy az eladó köszönjön, vagy legalább visszaköszönjön, továbbá alap dolognak tartom, hogy egy felnőtt ember igenis magázódjon. Sok eladó köszönni nem tud, a maradék meg mindenkit letegez aki nem 80 és a halál között van.
2015. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Kis boltokban, igen. Mindig.
2015. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

3/23


Én meg ha bolti dolgozókat látok, azt szoktam elkönyvelni magamban, hogy "jé egy újabb ember, akinek nincs piacképes tudása, ezért boltban bohóckodik".

2023. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!