Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányingerem van nők túlnyomó...

Hányingerem van nők túlnyomó többségétől. Ez valami betegség?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc. Ülök a vonaton, ha nők ülnek velem szemben, rögtön háttal ülök nekik egy másik ülésre, hogy ne is lássam őket. Vagy akár átmegyek másik kocsiba. Kénytelen vagyok, ha nem akarom magamat elhányni.

De a hangjuk is zavar, ha női hangot hallok, komoly szédülés fog el.


Pontosan az kelt bennem irántuk hányingert, miért amivel vádolják őket egyesek: hosszú haj, rövid ész; beképzeltek, hidegek, durvák és érzelgősek, ennek ellenére érzékenynek és finomnak képzelik magukat.


Ostobák, IQ 20-as intelligencia, pacsulizzák és cicomázzák magukat, nyáron is csizmában járnak vagy magas sarkú cipőben kínozzák magukat, paradicsommadárnak, meg paprika jancsinak öltöznek.

Nem tőlük semmit megkérdezni, még az sem, hogy merre van a legközelebbi buszmegálló, mert garantáltan nem érti meg, és valami félrevezető ostobaságot válaszol; mert egyszerűen magas neki.

Én pedig nagyon sok mindent letudok olvasni bárki arcáról és tekintetéről, és az előbbi tulajdonságok ordítanak az arcukról. Sőt amúgy is rondák: legtöbbnek olyan feje van, mint egy uborkának, amire cipzárt szereltek.


De nem gyűlölőm őket, sokkal inkább sajnálom őket és hálát adok az égnek, hogy én nem nőnek születtem.


Ami meg még furcsább, látok jó képű srácokat, akik olyan ronda nőkkel kevernek, hogy csak na, pedig a kinézetük alapján milliószor jobbat is találhatnának maguknak.

Olyan nő is akad - de nagyon ritka - aki nem kelt bennem hányingert. Körülbelül ezer közül egy. Sőt mi több, az ilyen nőkre más srácok még kivétel nélkül azt mondták, hogy igencsak bomba nő, és majdnem megőrültek érte!


Egyébként szintén hányingert keltenek bennem az olyan melegek is, akik a meleg felvonuláson paradicsommadárnak, klozetkirálynőnek, meg paprika jancsinak cicomázzák és pacsulizzák magukat.


Sőt idővel rá kellett arra is jönnöm, hogy mely nők azok, akiktől legjobban hányingerem van: a bölcsész szakos hallgatóktól vagy végzettektől.

És azt hittem, hogy ennél már rosszabb nem lehet.

De amikor megláttam, hogy bölcsész lányokkal együtt milyen fiú hallgatók járnak, nahát az minden eddigieken túl tett.


Már ott tartok, hogy nejlon zacskó és gyömbér nélkül ki sem merek menni az utcára.



2015. márc. 26. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az anyáddal való kapcsolatodban gyökerezhet.
2015. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
...Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezeket a bizalmas információkat :D
2015. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1#: és pedig?


Szerintem semmi köze hozzá.

Egyszerűen általában allergiás vagyok mindenféle hülyeségre, és ha ilyenek töményen és vizuálisan is kiütően összpontosulnak valakiben, akkor kezdek el a látványtól émelyegni.


A normális lányokkal az égvilágon semmi bajom, a maradék 999 okoz csak ilyen problémát számomra.

2015. márc. 26. 20:07
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyébként meg az öregasszonyok elviselhetőbbek számomra.
2015. márc. 26. 20:34
 5/25 anonim ***** válasza:
Nyugi, én lány létemre is rosszul vagyok a legtöbb nőtől. Az első munkahelyemen csupa nő vett körül, akkor lett tele velük a hócipőm. A kinézetük nem érdekel, de a legtöbben pletykások, kibeszélősek, rosszindulatúak, kétszínűek. Nem véletlenül jövök ki jobban a férfiakkal.
2015. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A férfiak sem egyformák.

Legrosszabbak a férfiak, akik a nagy macsót játsszák, miközben a nőjük pórázon vezetik őket.


Lehet viszont mi ketten egészen jóban lennénk egymással. :)


A sok nő viszont azért is lehet behülyülve, mert rajtuk már évezredek óta nagy a nyomás, hogy megfeleljenek mindenféle vulgáris közízlésnek.

2015. márc. 26. 20:53
 7/25 anonim ***** válasza:

Nyilván a normális pasikra gondoltam, akikkel lehet hülyülni, viccelődni, beszólogatunk egymásnak, szemtelenül oltogatjuk egymást, stb. :D

A nőkkel ezt nem lehet, mert mindenen megsértődnek.

Anyám szerint húgommal együtt tőle örököltük ezt a "női undort", mert ő világ életében ilyen volt, ráadásul 23 évet dolgozott egy olyan melóhelyen, ahol szinte csak férfiak dolgoztak.

2015. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én is értem, miről beszélsz, de csak a belső esetében (minden nő ronda? ez furcsa, mert annyiféleképpen néznek ki). Én bölcsész vagyok, nő, és ha nem haragszol, valamiért nagyon jót mulattam az írásodon. Nem értek egyet vele, csak értem, mire gondolsz. Azért nem értek egyet vele, mert amit én nőként negatívnak tartok a nőkben, azt te férfiként úgysem tapasztaltad. Én azt tartom a nőkben negatívnak, ahogy más nőkhöz tudnak viszonyulni, de ez jelen esetben ellentmondásnak hangzik.


Egyébként baromi közönségesen írsz, de szakdolgozatírás közben jót szórakoztam rajta Megkérdezhetem, mi köze van ennek az egésznek a melegekhez, és hogy jönnek ide, mért tértél ki rájuk?

2015. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ja, és hadd kérdezzem meg, milyen férfiakkal járnak a bölcsész nők? Nem gúnyosan kérdezem, tényleg érdekel, mert ezt nem fejtetted ki, és most már érdekel, hogy velük mi a probléma.
2015. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Amúgy a nőktől hányingered van, a férfiakat jóképűnek nevezted, de a melegeket is utálod. Nehéz egy életed lehet.
2015. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!