Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy látjátok?

Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre kétféle ember van. Ad
2015. márc. 27. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ad
2015. márc. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na akkor még egyszer nekifutok...

Szóval adott egy felállás: párkapcsolat és egy harmadik fél, akinek bejön a páros egyik tagja.


1) Tiszteletben tartja a kapcsolatukat. Nem kezd ki az adott féllel, bármennyire is nehéz, nem gátlástalan.


2) Nyomul az adott félre, mert totál nem érdekli, hogy van párja. Itt előfordulhat, hogy úgy áll hozzá az a harmadik, hogy hát nem rajta múlik úgyse, ha enged a páros tagja, akkor az a rossz kapcsolat miatt van, nem az ő hibája.


Szerintem a második verzió elterjedtebb manapság. És ha úgy áll hozzá, ahogy kifejtettem, ebben igaza is lehet, de attól még szerintem erkölcsileg rohadtul helytelen. Nem is értem az ilyen embereket. Hogy lehet, hogy sok embernek ez nem alap dolog, hogy nem hajtunk rá foglalt félre? Ennyire leszarjuk a másikat, tényleg?


Ti hogy látjátok? Hogy álltok hozzá?

2015. márc. 27. 03:03
 3/3 anonim válasza:
És te ilyeneken gondolkozol 2:54 perckor?
2015. márc. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!