Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert valtoznak meg egyes...

Miert valtoznak meg egyes csajok az oltozkodes teren?

Figyelt kérdés

Pl van egy csaj, aki a gimiben se oltozott rosszul, de nem volt valami sokm cucca, es azok se alltak neki tul jol. Majd ahogy olyan 20 eves lesz, nem lehet rajta latni azokat a cuccokat, mintha kilokte volna a regi ruhatara felet, sokkal szinesebbenjar, a divatszineket hordja.

Mig vele ellentetben van egy masik csaj, akinek eleg sok ruhanemuje volt, sokszor meg a suliban is szoknyat hordott, meg folvette oda azokat a ruhakat is, amikkel templomba jart. Majd mintha megallt volna, nem nagyon vesz maganak ruhakat, amiket vesz, azok is ilyen sotetebb szinuek...

Hova lett a regi enjuk?


2015. márc. 27. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Kinőtték..nekem is baràtnőm mondta mimor ruhàt vettem lànyaimmal egyformàt mind a hàrmunknak hogy ne szürkét hanem rózsaszínt vàlasszam azt mondta "nem vagy te egy szürke kisegér"..pedig a hangulatom olyan olyan szürkés..ha meg véletlen feketébe mentem ovatossan megkérdezték a kolléganők minden ok hogy nem e vmi baj van gyàsz ilyesmi..


most olyan làzado korom élem épp..eddig nem hordtam szoknyàt rövidnacit most igen..csak lenne több időm edzeni ha ebbe lenne egy tàrsam aki ezt tàmogatja..

a mostani kihasznàl csak takaritsak dolgozzak rendezzem a gyerekeket cselédnek jó vagyok.. aztàn az ilyen elhizott nőciket cserélik le vékonyka fiatalra.. mindegy majd én is meglelem a màsik felem..majd egyszer talàn.. addig meg kell vmi jo melo vagy hobby

2015. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hova lett a regi enjuk?"


Ohh menjél már! Az ember állandóan változik, ahogy a divat is. Változhat az ízlésünk is. Fordulhat jobbra/rosszabbra az anyagi helyzet.


Neked ez nem esett le???

2015. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!