Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valtoznak a...

Szerintetek valtoznak a muszlim ferjek egy ev v. valamennyi ido utan?

Figyelt kérdés
Tudom fontos a feleseguk es a kozos boldogsag, de olvasok olyat h. kesobb valtoznak majd.
2014. aug. 18. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Amíg Magyarországon élnek, addig igyekeznek úgy élni, mint a magyar férjek. De ha hazavisznek, akkor az ottani szokásokat követik.

Alapvetően senki nem változik meg.

2014. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem, soha nem változnak.


A szülőföldjükön kívül megjátsszák magukat, de amint hazamennek, ugyanúgy semmibe vesznek majd, mint az anyjukat az apjuk.


Normális európai nő nem megy feleségül muszlimhoz, aki meg hozzámegy, az meg is érdemli. Szórakozni jó velük, komoly életre NEM.

2014. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mindegy ki milyen vallású, változhat


ha arra célzol, hogy a férfi eleinte teszi a szépet, ez a keresztény ateista többségre is igaz.


a többi hülye általánosítás, eleve attól hogy valaki muszlim, nem jelenti hogy bevándorló.

de a nők többsége arra se veszi a fáradságot, hogy utánanézzen a férje vallásának.

2014. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki kéne tiltani az összes muszlim kérdést, mert a többség mocskolja, mintsem segít a kérdezőnek! Mellesleg azt sem értem, miért a kedves kérdező miért kérdezi meg itt, ahol a tagok nagy része ki nem állhatja a vallást!


Az nem elég, hogy muszlim! Hány éves, mit foglalkozik, mennyire vannak általában jóba a feleségével, mennyire szereti a családját, mióta él Magyarországon, mennyire muszlim?

A másodrendűség meg a nők lenézése és a többi vallástalan által összehordott badarság mind-mind monda és általánosítás.

Egy valódi külföldi muszlim meg nem fog elvenni egy magyar nőt már az öltözködés miatt sem... Teljes más, külön világ! Ott a vallás fontos, itt meg nem.

2014. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kel lbetilteni, ugyanilyen ismereteik vannak a zsidókról, homoszexuálisokról, bárkiről aki más mint ők. inkább reprezentálja az átlag magyar tudatlanságát.


egy muszlim elvehet feleségül egy átlag magyar nőt és meg is történik. természetesen a nő legtöbb esetben változtat az öltözködésén.

2014. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem kel lbetilteni, ugyanilyen ismereteik vannak a zsidókról, homoszexuálisokról, bárkiről aki más mint ők. inkább reprezentálja az átlag magyar tudatlanságát."


Pontosan!

2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdésre válasz: 2 kategória:

A) addig változnak, ameddig nem lesz meg a papírjuk és nem mehetnek el, amerre akarnak (pl Párizs vagy más nagyváros az EU-s papírokkal persze)

B) beilleszkednek és stabil életet tudnak kialakítani és igenis élhető életet biztosítani a nem muszlim feleségnek. Bár nehéz a férfinak (asszonyka tömi magába a disznóhúst stb vagy idővel leáll róla) de mindkét félnek kompromisszumok nélkül ÉLHETETLEN lenne ez a házasság is.

Ezt a 2 lehetőséget láttam. Embere válogatja. Meg a hozzáállás. Mondjuk, akkor van esély a 2)-ra, ha nem lefekvéssel kezdődik a pár "kapcsolata" vagy mondjuk a férfi nem azért figyel fel a csajra, mert akkora a dekoltázsa, hogy felülről a tangája is látható...


Véleményekre: nagyon lehangoló a sok klisét ezredszerre (minden ilyen és hasonló kérdés folyamán) olvasni. Olyan, hogy muszlim kérdez itt muszlim szokást - na arra is szépen jönnek a gyöngyszemek! Pfff Miért???? Nem kellene szítani a népet. Vannak muszlim fórumok meg 'arab férjem van' stb facebook topikok, rá kell csak keresni. Ott tudnak segíteni.

Kedves kérdező, ha meg téged feleségül kértek, és nem fekszetek folyton össze, akkor van esélyed a 2)-re, de ha ez mind megvolt, nem sok esély van arra, hogy változzon se ő sem az, hogy majd feleségként hogy fog kezelni.

2014. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki valtozik, akarmilyen nemzetisegu vagy vallasu.

Ha nem csak pl a vizum miatt vett el, hanem valodi erzesek, oszinte elhatarozas vezerelt benneteket, akkor jo esellyel nem kell aggodnod.

Az en ferjem is valtozott, de csak komolyabb, erettebb lett es most sokkal jobban szeret es ragaszkodik hozzam, mint az elejen.

2014. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem szeretem beismerni de bizony változnak! Nekem a barátom Jordániai volt teljesen normális,kedves segítőkész fiú nyugatiasan viselkedett,nem volt vallásos meg minden aztán egy évre rá előjött belőle az az igazi arab. Mindenbe belekötött,baja volt azzal hogy én nem imádkoztam meg nem voltam vallásos,sehová nem járt el mert túlságosan is elmélyült az Iszlámba és hirtelen minden ki*baszott haram lett. Nem vagyok rasszista de ha jót akarsz nem foglalkozol velük,csak elvesztegeted az éveidet. Ezelőtt én sem hittem ezekben a sztereotípiákban de sajnos a tapasztalatok engem igazolnak.
2014. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ıtt a negatıv ıranyban valo valtozasra gondolsz es nyılvan arra szerıntem az sem attol függ hogy valakı muszlım vagy nem hanem magatol a szemelyısegetöl ıs reszben es nem utoso sorban az eletkörülmenyektöl...

Muszlım ferjem van,a hazassagunk ota ha valtozott ıs az csak pozıtıv ıranyban törtent:en azt gondolom egy jol müködö kapcsolatban aket fel probal alkalmazkodnı egymashoz,ıdomulnı es kompromısszumokkal mınden megoldhato.Ugyanakkor ha vallasos akkor a nönek ıs fel "kell" vennıe a vallast mert ha nem akkor egy ıdö utan akkora szakadekok lesznek körülöttük amely athıdalhatatlanna valık.Sajnos maga a szerelem nem eleg egy eletet leelnı. Sokszor egy europaı nö kurıozum egzotıkus egy muszlım ferdfı szamara mert ök mas tıpusu nökhöz vannak szokva. Elöfordul neha hogy "elveszık" a varazs. A nöenk valamıkeppen alkalmazkodnıa kell a keletı kulturahoz es eletstılushoz. A muszlım ferfıak szeretık ha kıszolgaljak öket,ök a csaladok fenntartoı eltartoı felesegeık nem ıs dolgoznak altalaban. Olvasnı erröl nem lehet hıdd el nekem csak megtapasztalnı altalanosıtanı sem lehet mert mınden ember mas es mas....

2014. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!