Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigykedik rám? Már...

Miért irigykedik rám? Már kezdem unni és nem változtat?

Figyelt kérdés
Hát van egy régi haverom aki folyton csak irigykedik meg flegmázik meg beszólogat. 20-as évek elején járunk és ha én mesélek valamit flegmázik csak. Látom a szemén az irigységet. Én persze segítőkész vagyok de ö nem is él vele sose. Aztán hátam mögött összenéznek társaságba ,+ úgy csinálja mintha én tehetnék arról hogy nincs neki pénze. Már mindenki megutálta senki sem keresi, mit lehet az ilyen emberrel kezdeni, inni könnyebb meg cigizni? Amiket én elértem nekem se hullott csak úgy az ölembe keményen dolgoztam aztán spóroltam.

#barátság #irigység #hátam mögött kibeszélnek.
2015. márc. 27. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha unod, ne foglalkozz vele.
2015. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ilyen emberrel, te se keresd inkább.
2015. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó köszi! Néha lemegyek hozzá csak már az unnom az ilyen embert! Aki a saját hibáját máson próbálja leverni.
2015. márc. 27. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek barátkozol vele? Én messziről elkerülném. Irigykedjen másra.
2015. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki sem szereti belátni, ha saját hibájából nem megy a szekér. Istent is azért teremtette az ember, hogy legyen kire ráfogni: Insa Allah.

Kerüld az ilyen embereket, mert csak megkeserítik a hétköznapjaidat.

2015. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!