Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék segíteni? Vagy...

Hogyan tudnék segíteni? Vagy elérni hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek és van egy ismerősöm akit tisztelek és nagyon szeretek (félreértés ne essék én is nő vagyok ahogyan ő) egy helyen dolgozunk és nagyon zárkózott de rettentően jószívű es segít ahol csak tud... Senki nem tud semmi rosszat mondani rá nagyon melegszívű ember... szüleivel él és rajtuk kívül nincs senkije nem is nagyon volt senkivel párkapcsolata (nemhiszem hogy lesz ... Mar 45korul van) szinte beletemetkezik a munkájába...

Nagyon jól ismerjük egymást és én próbálok neki segíteni... Eleinte nagyon zarkotott volt de egyre jobban nyílik meg

hogyan tudnám rávenni hogy bizzon az emberekben; ismerkedjen; ÉLJEN????



2015. márc. 28. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hat semmikepp ne tukmald ra, hogy menjen ide vagy oda, de szervezhetnel kozos programokat, bemutathatod a te barati korodnek, elhivhatod a te barati koroddel szervezett programokra. mehettek csak kettesben is valahova, beulni valahova beszelgetni, kirandulni, stb.

hatha ratalal a szerelem, de ha az nem is, legalabb kevesbe lesz maganyos. mar ha egyaltalan maganyos. nem mindenki erzi a maganyt, megha kivulrol ugy is tunik, hogy nagyon egyedul van

2015. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz. 45 éves, segít akinek csak tud, ezenkívül a munkájának él. Valahol mélyen nyilván neki is hiányzik a társ, de ezt már rég rég eltemette és elfogadta, így viszonylag kellemesen él.

Arra akarok kilyukadni hogy vigyázz hogy ne borítsd fel ezt az egyensúlyát ha amúgy nincs bajban. Nehogy hirtelen előjöjjön benne mégis a vágy, úgy hogy közben nem talál magának senkit, és akkor két szék között a pad alá.

2015. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam; nem párt szeretnék neki elsősorban

Hanem elerni valahogy hogy bízzon az eberekben mert igazabol barátai sincsenek... Ên jóban vagyok vele és volt hogy egy órát is beszélgettem vele (hatalmas elorelepes) de szinte alig beszel magarol csak nagyon keveset


És tényleg nincsenek barátai csak akikkel egy helyen dolgozunk azokkal joban van ... Nem eroltetek neki semmit de hát nagyon sajnálom hogy ha így folytatja akkor egyszer tenyleg egyedül marad

2015. márc. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!