Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám egy félénk, bizalmatlan lánynál elérni, hogy jobban megbízzon bennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel alakulóban vannak a dolgok(23 éves)...Ismerkedés terén nagyon lassú,távolságtartó.Ezt nem értem miért mert eddig volt egy 5 éves kapcsolata aminek 9 hónapja lett vége,és nem is átlagos lány,sőt...1 hete találkoztunk akkor megöleltem,SEMMI komolyabb nem volt,és ettől megijedt...O.o -.- Úgy volt hogy a 7en találkozunk,de mivel megijedt,meg távolságtartó azt mondta h ismerkedjünk előbb még msnen és kb 2-3 hét múlva találkozzunk.Ez nem csak lekoptató duma mert látszik,hogy érdeklődik irántam ő ír rám,stb...De nekem ehhez nincs energiám...Eddig minden barátnőmmel(3 volt) 1 max 2 hétig kellett ismerkedni...Nem vagyok az a húúú ismerkedjünk típus aztán meg lehet nem is lesz belőle semmi...főleg hogy 60 km van köztünk,tudom hogy nem sok,de nincs kedvem a pénzt se feleslegesen "kidobni".Viszont a lány tetszik:S Mit tegyek? hogyan tudnám felgyorsítani az ismerkedést? Előre is köszi!
2011. aug. 14. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

ő ilyen, de lehet így akar letesztelni, mennyire akarod.

vagy alkalmazkodsz hozzá, vagy nincs értelme.

2011. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát magam sem tudom,hogy megérné e...
2011. aug. 14. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Akkor hagyd békén szegény csajt, biztos vagyok benne hogy tudsz magadnak találni egy másikat akit már az első órában megb*szhatsz.
2011. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen fajta lány a legaranyosabb :D legyél vele kedves de nagyon, képzeld ezt úgy mint a nyulaknál ha kapkodsz felé meg gyorsan mozogsz megijed és elszalad de szerintem bírd ki mert ez a csaj tuti nem csal meg...
2011. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnak nem aza lényege hogy 1-3 hét után összefeküdjetek..Sok ilyen lányt találni.Èn sem tartozom közéjük...Azon nem is gondolkoztál miért ért véget 5 éves kapcsolata??Lehet egy komoly sebet ejtett rajta amitöl ennyire bizalmatlan.Esetleg nem érte e valamilyen szexuális zaklatás?????

Semmi sincs kizárva......

Ha tényleg tetszik a lány akkor légy türelemmel...Lehet ö is erre vár és másként lesz minden.Ha nem akkor hagyd és keress mást.

2011. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Futo kalandot, szexualis kapcsolatot keresel vagy egy tartos, erzelmeken alapulo, szeretetteljes kapcsolatot? Ezt kell eldontened. Ha az utobbit akkor bele kell tenni az energiat es az idot.Az ilyen kapcsolatok felepulesehez ido kell. A lany ezt talan osztonosen tudja vagy csak erzi meg aztan at is elte, hiszen volt egy hosszu kapcsolata. Ha szexet keresel es gyors kalandot akkor keress masik lanyt, mert Tole ezt nem fogod megkapni. En azt tanacsolom, hogy fogadd el a tempot amit a lany szeretne mert szerintem tobb es szebb elmenyben lehet vele reszed mint az "1-2 hetes" ismerkedes utan letrejott kapcsolataidban.
2011. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Igen,mindenképpen tartósat keresek,úgyh megpróbálok lassítani.lehet nehéz lesz mert nem ehhez vagyok szokva,de megpróbálom:) Nem akartam/akarom a közeljövőben megdönteni...
2011. aug. 14. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Kivanom, hogy sikeruljon:)
2011. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. aug. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!