Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni hogy a párom teljes mértékben megbízzon bennem?!

Figyelt kérdés
Ha lehetséges inkább fiuktól kérek tanácsokat mert mégis csak ti tudhatjátok jobban hogy ezt mivel lehet ki érdemelni.

2015. márc. 23. 01:00
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Normális viselkedéssel. De lehet, hogy vele van a baj, ennyiből nem tudhatjuk.
2015. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy.

Nőben sosem szabad megbízni.

2015. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
#2 osztom. amugy miert fontos ez neked? csak nem vissza akarsz elni a bizalmaval?
2015. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

dehogy akarok visszaélni a bizalmával.hihetetlen hogy minden ember már egyből a legrosszabb dologra gondol.

Egyszerűen csak unom hogy nem bízik meg bennem pedig ha ütnének se vinne rá a lélek hogy mással legyek.Fél hogy félrelépek pedig nem fogok mert nagyon szeretem.Nem tudom már mit tegyek.

2015. márc. 23. 01:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és sajnos nagyon féltékeny típus, úgyhogy leírom, hogy engem mi szokott megnyugtatni, hátha nem különbözik annyira a két nem számára:

-ha tényleg szereted és tetszik neked, ezt fejezd is ki, tettekben meg szavakban egyaránt

-exekről soha semmit, hacsak nem merül fel konkrétan a téma, vagy ő kérdezi

-ha vannak férfi ismerőseid, akikkel félreérthető a közvetlenség, érdemes visszafogni; ha amúgy is öleléssel/puszival köszöntök, az oké, de amúgy nem kell dédelgetni egymást

-következetesség

-idő. egy idő múlva minden félelme kifut majd, ha látja, hogy nincs alapja és nem igazolódtak be. tudom, hogy ez kiakasztó és dönthetsz úgy, hogy ez neked túl sok, de előbb-utóbb biztosan megnyugszik

2015. márc. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva sehogy, ez nem rajtad múlik. Ha bizalmatlan típus akkor lehetsz a szűzmária is, akkor sem fog benned maradéktalanul megbízni.
2015. márc. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19/L

Valamelyik nap beszélgettünk a kedvesemmel ilyenről.

Először is. Van egy határ! Ha ő olyan tipus nem tudsz mit csinálni. Megfelelési kényszered ne alakuljon ki. Priváld nyugodtan higgadtan elmesélni neki a dolgokat. Miért téved például.

Kell magán élet az nem élet ha lefátyolozva kell járnod és másodpercre el kell számolnod mindennel.

Az elöző kapcsolatában állandó volt a gyanakvás. Sajnos vagy inkább nem szereti a logikus gondolatokat történeteket. Szeret a dolgok mögé látni. Ha elveszti a bazalmát az ember nagyon nehéz visszeszerezni. Utána járt jár dolgoknak és összerakja a mozaikokat. Beteges? Nem tartom annak ha nincs félnivaló!

Mondta és érzem is hogy velem más.

Ha szolok tanulok inkább ne keressen akkor tanulok kikapcsolok. A suli eléjött látta hogy egy pasi megpuszil váltottunk pár szót. Elmondtam hogy ex. Na innen indult a beszélgetés. Öszintén? Tartottam mi lesz. De semmi. Azt hiszem tiszta helyzetek kellenek. Mi megbeszéltük mi lehetséges. Van magánéletünk. Picit nem egyszerű kapcsolat.

Tudjuk bármi van őszintén elmondja a másik.

Tehát bizalom van!

Tegyük fel tiszta vagy. Akkor ha nem tud megbizni benned ennek ellenére meg akkor se ha ugy teszel ahogy az elején irtam,

szenvedni fogsz. Ennek szakitás lesz a vége. Hogy lesz e változás az ő belátásán fog mulni.

2015. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!