Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pill" homokos a haverom?

Pill" homokos a haverom?

Figyelt kérdés
Egy haver írja ha dumálunk üzenetben. Csak engem idegesít ,vagy tényleg nem életszerű egy fiútol ?
2015. márc. 28. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így ír, akkor már rögtön meleg a srác? Te veled szerintem van valami gond...
2015. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, illetve ilyesmi alapján biztosan nem gondolnám.
2015. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Velem nincs baj :) Nem ítélek el egy homokost sem félreértés ne essék. Mégsem ír így más egy haver sem, ezt a csajok szokták ez tény, ezért szurja a szemem
2015. márc. 28. 19:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég bzis a haverod ,nekem soha eszembe nem jutna ezt írni. Ha engrm kérdezel az ".
2015. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna és több mint valszeg hogy ferde a gyerek csak titkolja. Kérdezz rá !
2015. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Wtf, miért lenne ez homis? :D Mármint te frankón kiírod mindig, hogy "pillanat"? És a "gps" is homis, meg a "wc", meg az "sms"? Ne már :D Vagy az idézőjel a homis? Mondjuk így, hogy Pill", még sose láttam senkitől.
2015. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy a puszcsi az szerinted homis? Vagy a cejizjek? Hö?
2015. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én meg igen ,ezért fura. A leírt dolgokat egyformán használja mindkét mem. A pill-t csak a csajok . Ezért tartom gáznak ,furcsának. Amúgy bármit ki lehet írni várj vagy akármi, de pill azt nem használja más haverom sem csak ez az egy.
2015. márc. 28. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én is így használom, de eszembe nem jutna, hogy bárki ezért melegnek nézne. Ez egy tök átlagos rövidítés, mint bármelyik más. A "brb"-t nem mindenki érti, a "várj" meg olyan kényelmetlenül felszólító módos. A "pillanat" tök jó lenne, csak mire leírom ezt a 8 karaktert, annyi idő alatt már majdnem kész is lennék a teendőmmel :D De amúgy sem sokan használják ezt a jelzési gesztust, a legtöbben szó nélkül lelépnek pár percre. Úgyhogy ha mondjuk van 10 ember akikkel sűrűn chatelsz és mondjuk belőlük 5-en szokták használni ezt a jelzést és közülük 3-man írják a pill-t és közülük csak 1 a srác.. hát én ezt nem tekinteném reprezentatív statisztikai adatnak. Komolyan miért lenne homis, az i betű miatt, vagy mi? Mitől homisabb, mint bármelyik másik rövidítés? (Leszámítva tisztelt #7-es által említett kategóriát)

Tudod kicsit kellemetlen, hogy ilyesmik által ítéled meg a haverjaid szexuális beállítottságát. Pedig mivel én is pill-ezek, lehet pont én vagyok az a haverod xD De frankón a lányokat szeretem, szerintem ő is. Én sokaknál láttam már és egyáltalán nem csak lányoknál (nem is melegeknél).

2015. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs más fiú haverom aki ezt írja, nem ítélkezem csak fiúktol nekem fura. Ha azt írod mások is ilyenek akkor oké . Talán csak nekem új. Rákérdezek aztán annyi, köszöntem a válaszokat.
2015. márc. 29. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!