Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire feltűnő két ember...

Mennyire feltűnő két ember között 5 centi magasságkülönbség?

Figyelt kérdés
Észre lehet venni?Ha pl.én 165 cm vagyok,akkor mondhatom azt,hogy 170 cm vagyok?Észre fogják venni,hogy nem vagyok akkora?

2015. márc. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hogy ne vennék észre? 5 cm, az vagy egy homloknyival magasabb mint amekkora vagy, mellé mindenki be tudja mérni a saját magasságához képest, hogy mekkora lehetsz kb. De alapból nem tudom milyen átlagos beszélgetés közben merül fel, hogy ki hány centi, kivéve ha nagyon alacsony vagy magas vagy, mert akkor még előfordulhat, hogy rákérdeznek.
2015. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Akinek jó szeme, érzéke van hozzá, az észreveszi. De miért akarod magasabbnak hazudni magad?
2015. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zavar,hogy ilyen alacsony vagyok.
2015. márc. 29. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rőffel mérik az embert! Ha tudnám a korodat és a nemedet is, mondhatnám, hogy alacsony vagy, de az ember testi adottságait nem illő kifogásolni.
2015. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Es ha azt mondod, akkor hirtelen megvaltozik a mereted? Teljesen ertelmetlen hazudni rola, egy masodperc alatt kiderul - peldaul ha olyannal beszelsz, aki tenyleg annyi. Gondolod nem fog neki feltunni, hogy latja a fejed tetjet?
2015. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem sok az az 5cm...
2016. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!