Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bélyeggyűjtemény, gyufásdobozo...

Bélyeggyűjtemény, gyufásdobozok, vagy valami más gyűjtemény. A gyűjtés lehet menekülés valami elől az ember életéből?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a sima gyujtes nem menekules. amire te gondolsz , az a beteges gyujtogetes, ami hasonlit alakilag a gyujtes szora, de valojaban mast jelent. a gyujtogetok mar tenyleg betegek pszichesen, azert halmoznak fel a lakasban a szrtol a repuloig mindent.
2015. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyűjtés az ivadékgondozó állatokba kódolt gondozási ösztön kiélésének egyik formája.
2015. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Én nem menekülésnek nevezném, csak szimplán jó néha elszakadni a világ baromságaitól, és nyugis dolgokat csinálni, filmezni, olvasni, horgászni, vagy épp gyűjteni valamit.
2015. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a chips-es zacskókat gyüjtöm. Az évek alatt többszáz különféle gyűlt össze. Igazából nem tudom mért csak úgy, talán egyszer eladom egyben az egészet, de addig is néha jól esik rendszerezgetni, vagy épp rábukkanni egy olyanra ami még nincs a gyüjteményemben.
2015. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!