Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, miért vonzódtok a...

Hölgyek, miért vonzódtok a bunkó férfiakhoz? Mi a vonzó a bunkóságban?

Figyelt kérdés
Aztán meg csodálkoztok, hogy megcsalnak fűvel-fával titeket, meg olykor még a keze is eljár az ilyennek.

2015. márc. 29. 18:45
 1/6 PyroMágus válasza:
ez engem is érdekelne:D
2015. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az önbizalom a vonzó benne nekik.
2015. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Mindenképp vonzó, mint egy sajnálom, hogy élek típus... Egy egészséges mértékű bunkóság nem baj.
2015. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi. A magabiztos, talpraesett, céltudatos, vagány, vicces, ugyanakkor mély érzésű, hűséges, gyengéd, szeretni tudó gondoskodó, megértő férfi az esetem, ezért ilyet is választottam.
2015. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Mert a sok pr0lip.ának az a férfi,aki megmondja a frankót,aki véd és üt,És persze hozzá a fekete xxxxxxl-es ajudi,amivel mindenkit letolok vazze!

Aztán amikor nem elég meleg a rántotthús este,már csattan is a saller.

2015. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, egyes nők miért ... mondom ezt nőként :D. Én talán azt tudom elképzelni, hogy a nők ösztönösen vonzódnak olyan férfiakhoz, akik mellett biztonságban érzik magukat, de vannak, akik mellé olyan buták, hogy a talpraesettséget simán összekeverik azzal, ha valaki nagyszájú, balhés és faragatlan.
2015. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!