Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen szokatlan...

Nektek milyen szokatlan fóbiátok van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Emberfóbia.
2015. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Madártoll.
2015. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
csiga
2015. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez mennyire fóbia, de hihetetlenül félek a visszautasítástól, ezért nagyon rá kell szánnom magam, hogy valamit kérjek másoktól, amely kérésnek egy kicsit is kétséges a kimenetele. Ha pl facebook-on kérek valamit valakitől, egy jó ideig nem merem megnézni, hogy mit válaszolt rá. De pl a múltkor egy diákmunkára jelentkeztem, de csak 1 napot tudtam volna vállalni a 2-3 helyett, mivel csak a hétfőm szabad a suli miatt, max a hétvégét még. Igazából nem is nagyon akartam az állást, csak a szüleim unszolására írtam nekik. De annál sem mertem megnézni a választ egyből. Nem tudom, hogy miért van ez. Pedig utána nem törtem össze.
2015. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ki fogsz nevetni, de nekem lábujjfóbiám van. Olyan szinten undorodom tőlük, hogy a gyomrom szó szerint felfordul. Nyáron igyekszem nem lefelé nézni, hogy ne lássam az emberek lábujjait. Ha meg ki van festve a lábujjköröm, az a legrosszabb, brrr, még leírni is rossz :S

Ha meg valami Scholl reklámot látok, képes vagyok egyből átkapcsolni a tévét.

2015. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Én valamiért teljesen frászt kapok ha mondjuk úszok és látom, hogy alattam bármilyen vízinövény van. Nem merek a közelükbe menni se, hozzájuk érni. :c
2015. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
béka
2015. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

kamukérdés a gyk-n... fúj!

van még 1: nézőtéren csak a szélén szeretek ülni...

2015. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az emberfóbiát én akartam írni... dammit!
2015. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez fóbia-e,de utálom ha a pasim megbámul más nőket ha mellette vagyok.Ez nálam olyan szintű bunkóság,mintha valaki eldobálja a szemetet.Egyszerűen hányok tőle,nem tehetek róla.
2015. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!