Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van fura fóbiátok?

Nektek is van fura fóbiátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy féltek/undorodtok olyasmitől, ami nem megszokott? (szóval nem egy klausztrofóbia)

Húgom egyik ismerőse undorodik a köldöktől. Igen, a köldöktől. Már magától a szótól is rosszul lesz, magától a testrésztől meg főleg :D

Nekem meg lábujjfóbiám van. Egyszerűen rosszul vagyok, ha lábujjakat látok, nyáron igyekszem nem lefelé nézni, nehogy lássam az utcán/járművökön/boltban az emberek lábujját. Amiktől meg szó szerint bukfencezik a gyomrom, az a lakkozott lábköröm, meg az, ha olyan balerinacipőt vesznek fel a lányok/nők, amikből kilátszik az ujjak közötti vájat. Az még rosszabb, mintha szandál lenne rajtuk :D

Még én is csak akkor veszek fel szandált, ha már NAGYON meleg van, pedig alapvetően nincs semmi baj a lábammal :D

(Félreértés ne essék, természetesen nem azért mondom, hogy járjon mindenki mindig zárt cipőben.)


Nektek is van ilyen furcsaságotok?


2014. szept. 5. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, és nagyon hülyeség. Nem konkrét dolog, csak egy gondolat amire hogyha gondolok akkor tisztára hányingerem lesz és undorodom. Ez pedig egy olyan fehér kis gömb ami egyszerre nagyon sima és nagyon érdes. Tudom hogy ez lehetetlen, és pont emiatt nem is találkoztam ilyennel. Viszont ha elképzelem teljesen betegséges tünetek jönnek rám. Nagyon hülyeség, de elég szar :/
2014. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A kihullott, vizes hajtól undorodok, minél hosszabb annál jobban. Ez megnehezíti a fürdést, zuhanyzást a fürdőszobában, mert vagy a kádban, vagy a falon lévő csempén, vagy a tusfürdős dobozokon mindig van valami hosszabb hajszál, és mindig le kell előtte ott mindent mosnom. De valamikor még akkor is felbukkan 1-1 hajszál, valószínűleg az anyám fejéből.

A másik dolog ami miatt nem jó ez az a fürdés utáni törölközés, mert ha a törölközőből rámtapad egy hosszabb hajszál akkor szívinfarktus közeli helyzetbe tudok kerülni. Ezért jól kirázom előtte a törölközőt, de néha marad benne haj.

2014. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A bugyimat mielőtt felveszem mindig megnézem nincs-e benne bogár.
2014. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tegnap egy halottaskocsi jött előttem, nagyon szarul éreztem magam közben, rossz rá is gondolni. 20/F
2014. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én az ufóktól félek.
2014. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hm.,egyszer valaki itt a GYK.-ben nem értette,miért undorító,ciki,gusztustalan,aberált,ha egy férfi szandált hord.
2014. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én a fogkrém szagától vagyok rosszul... Főleg, ha más szájából érzem :D
2014. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban a Mercedes locsolókocsiktól féltem.

Anno,a 70-es években a Fővárosi köztisztaságiak beszereztek néhány Merci locsolókocsit.Estefelé jöttek nyáron az V.ker.-ben,valahogy a kocsi eleje félelmetes volt kinézetre,megláttam az ablakból,és berohantam az ágyba,magamra húztam a takarót...

XD

2014. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Engem egy hanggal lehet kikergetni a világból: ha aszfalton homokot söpörnek (ÁÁááá még leírni is szörnyű :S). Jó ez lehet kicsit más kategória, olyan, mint másoknál a táblacsikorgatás körömmel.
2014. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hú, elég fura dolgokat írtok Ti is :)
2014. szept. 5. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!