Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom azokat akiket...

Miért utálom azokat akiket szeretek?

Figyelt kérdés
A szüleimet egy idő után ok nélkül megutáltam, most ez van a barátnőmmel is de őt nem akarom elveszteni és ennél többet érdemel mit tegyek?

2015. márc. 31. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megutáltad? Szerintem csak sok volt belőlük abban a pillanatban ez nem ugyan az.
2015. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz konkrét választ adni. Ha az van, amire gondolok, akkor az zavar, hogy nem tudod vagy nem akarod viszonozni a szeretet, mert esetleg nem tudod hogyan kell, vagy cikinek gondolod. Vagy mert félsz kimutatni az érzéseidet. Falat építesz magad köré, mert így egyszerűbb kezelni a kapcsolatokat, nincs kockázat, nem csalódhatsz. Mennyire voltál magadnak való gyerekkorodban? Ha gondod volt, kivel beszélted meg, vagy hogyan dolgoztad fel? Arra gondolok, hogy a szüleiddel beszélgettél, vagy inkább haverokkal, vagy esetleg könyvekhez, képregényekhez, játékokhoz menekültél-e.

Lehet, hogy tévedek, ez csak tipp. De gondold át, hátha segít.

2015. márc. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem talált de azért köszi arról an szó, hogy pl: eszembe jut a barátnőm ingerelt leszek de nics rá okom
2015. márc. 31. 07:52
 4/8 aries 2 ***** válasza:
100%
Talán azért, mert te nem tudsz úgy szeretni, mint ők.
2015. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarlak elkeseríteni, de a beteg emberek is köztünk élnek sőt a pszichopaták is. :D
2015. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"eszembe jut a barátnőm ingerelt leszek de nics rá okom"


Van rá okod, csak nem tudod, mi az. (Gondolom ezért tetted fel a kérdést.) Szóval azért gondold át, amit fentebb írtam. Lehet, hogy tényleg nem pont az lesz a válasz, de hogy valamit elnyomsz magadban, az biztos. Mondhatjuk úgy is, hogy hazudsz saját magadnak. Nem direkt, ez egy reflex. Légy őszinte magaddal, mondd ki magadban a tényeket, akármilyen kínosak. (Nehogy kiírd ide, csak magadban.)

2015. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy szinten én is ilyen vagyok, de tudatosan teszem. Azért, mert távolságot akarok a személyek közt tartani, nem akarom nagyon megszeretni, mert akkor 100× rosszabb lenne a csalódás.
2015. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: nem lehet, hogy arról van szó, hogy önértékelési problémák miatt úgy érzed, hogy nem érdemled meg a szeretetüket? Csak így csapódik le ez a frusztráció.
2015. ápr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!