Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretek cigizni, de azt...

Szeretek cigizni, de azt nagyon utálom, hogy bagó szagú lesz a kezem! Elszivok egy szálat és eérzem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Felidegel, hogy utána 5x kezet mosok és még mindig érzem!

2013. okt. 27. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen, sőt a szád is olyan szagú. Egyetlen megoldás van, ne cigizz. Ma már nem menő.
2013. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Volt amikor menő volt?
2013. okt. 27. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Aha, az 50-es években még nagyon :)
2013. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ha bedörzsölöd citrommal és kezet mosol, jobban elmúlik a kellemetlen szag.
2013. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél szipkát
2013. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem tudsz mit csinálni. Én többek között ezért is szoktam le, mert gyűlöltem, hogy büdös bagó szagú a kezem, hajam stb. Egy idő után már átveszi a bőröd is, hiába fürdesz, benned marad. Egyszerűen igénytelen, főleg nőnél. És való igaz, manapság dohányozni egyre cikibb. Külföldön pláne. Amikor pár éve Londonban jártam és félreálltam rágyújtani az utcán (zárt helyeken ott már akkoriban is ki volt tiltva a bagó) szabályosan szégyelltem, hogy dohányzom. Hagyd abba.
2013. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vegyél szívót.

2. Cigizz kesztyűben.

3. Dörzsöld be közvetlenül utána valami erős cuccal.

4. Viseld el.

5. Ne cigizz.

2013. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!