Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszönnek, néznék...

Miért nem köszönnek, néznék rám hülyén a volt általános osztálytársaim?

Figyelt kérdés

A fiúkkal nincs gond ők köszönnek, beszélek is néhányukkal, de a volt lány osztálytársaim mintha nem ismernének meg bambán néznek aztán elfordulnak tovább mennek, pedig 5 évig nem látott engem egy fiú osztálytársam és ő elsőre megismert.


Azt tudom hogy általánosban nagyon zárkózott voltam, most is az vagyok de már nem annyira.


Ez nekem eléggé xarul esik... és ma épp mentem haza a busszal és a hülye volt osztálytársam ált a másik lány volt osztálytársammal aki nem ismert meg! szerencsére nem vettek észre mert milyen gáz lett volna már hogy a fiú oszt. tarsamnak kellene bemutatni neki.... és elégé kínosnak éreztem volna magam köztük ezek után. Aztán a lány felszált és a hülye volt osztálytársam észre vett és elkezdet kiabálni szevasz mizu... stb.. és elmondta hogy a buszon kitárgyalták mindenkit általánosból na mondom jó van....



2015. ápr. 1. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy nem ismernek meg, vagy csak nem akarnak. ez van:S nekem is van akivel azóta nem beszéltem, utcán se köszön. nem tudsz mit tenni
2015. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akiről most szó van ő talán nem ismert v. nem akart, de amúgy ezt a nem ismerést kizártnak tartom mert sokan oda jöttek akikre abszolút nem gondoltam volna hogy megismernek még.

Mindenesetre egy osztály találkozó jó lenne de senki nem képes szervezni egyet :(


Nekem meg mindig xarul esik hogy lehetnek egyes emberek ilyenek legalább csak egy szia rég láttalak valami nem ökör módjára bámul és várja a buszt...

2015. ápr. 1. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott voltál, valszeg alig ismertek meg téged, mint embert, így totálsian hidegen hagyod őket. Mit foglalkozol velük?
2015. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

5-8évig jártam együtt egyes emberekkel ez idő alatt váltottam velük pár szót, de valószínűleg igazad lehet.


És mit mondjak nekik ha esetleg a hülye osztálytársam legközelebb oda hívna vagy akármi?

2015. ápr. 2. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!