Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy két...

Mitől lehet az, hogy két ugyanolyan korú ember közül az egyik 20-nak néz ki, a másik 40 évesnek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. 25 évesek vagyunk, 6 éves korunk óta ismerjük egymást. Én 2 hónappal idősebb vagyok nála. Én kinézek 21-nek, róla láttam most egy fotót: 40-nek! Nem vicc! Pár éve 30-nak nézett ki.

Most beszéltem vele - pár évente szoktunk beszélni -, a gondolkodása is, mint egy 40 évesé! De nem 20, az biztos!

Mindketten egyetemet végeztünk. Ő vidéken, én itthonról - bár két évig nem itthon laktam, de javarészt itthon laktam. Én későn érő vagyok, ezt tudom.

Neki 10 évesen volt az első barátja - nem viccelek! (csak ölelés meg csók volt köztük). Azóta viszont folyamatosan van barátja. Fogamzásgátlót szed, gondolom sok éve. Ez lehet hatással az öregedésre?

Most költözött össze a barátjával, vett egy kocsit - miből? És amikor beszéltünk teljesen más szinten vagyunk, nagyon más foglalkoztat minket.

Az én baráti köröm 23-25 évesekből áll - senki sem hasonlít rá. Végzünk az egyetemen, munkát keresünk, dolgozunk, utazunk, bulizunk, ilyeneken jár az eszünk. Lehet, hogy én vagyok gyerekes. (Persze bármit elintézek, amint lesz munkám megint megyek el itthonról, a párkapcsolaton is rajta vagyok, három éve ismerkedek, volt két barátom - 1,5 évig a második is már fél éve tart, gyógyszert nem szedek).

Ennyit számítana az, hogy 18 évesen elkerül-e valaki otthonról meg mikor kezd el párt keresni? Vagy mitől lehet az, hogy az egyik gyerekes, másik meg "koravén"?



2015. ápr. 1. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Ő felnőtt,te meg gyerekes kis hülye vagy még 25 évesen.Ennyi a különbség.
2015. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A kinézet genetika, és a bejuttatott dolgok összessége.

A gondolkodásmód egyéni habitus, és életkörülmények.

2015. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Te jó, szép, zseniális, örökifjú, jószívű leány vagy, ő meg egy vénszar, hülye, gonosz tyúk.


Remélem sokat segítettem.

2015. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem így gondoltam!

Sok ismerősöm van, mindenki annyinak néz, amennyi, de ő sokkal öregebbnek, mint amennyi! Ennyi. És baromira meglep.

2015. ápr. 1. 20:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Kiégett, cigaretta, szexuális kicsapongás, alkohol és társai nagy vámot szednek.
2015. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Na neeeee válasza:
100%

Nem biztos, hogy értem most a külalakról vagy a jellemről érdeklődsz? Ha a külalakról akkor azt elég sok minden befolyásolhatja:Dohányzás, smink,alkohol, gyógyszerek... stb


Ha a jelleme érdekel azt meg leginkább a baráti kör alakítja. Az ember aszerint alakítja a jellemét hogy az passzoljon az adott csoporthoz akihez tartozni akar. Ebben az esetben pusztám más társaság miatt különböztök.

2015. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én dohányzom,szoktam piálni is néha,mégsem látszom öregnek!

37 vagyok,pár 20 éves kinyalhatná a fenekem!

2015. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kinézetet befolyásolhatja a dohányzás, a gyógyszerszedés, a stressz, a lelki gondok (ha vannak), a pia, de elsősorban a genetikán múlik.


25 éves vagyok, a gondolkodásmódom nekem is kb. egy 40 éves szintjén van, egyszerűen nem érdeknek a korombeliek - számomra - hülyeségei. Inkább elvonulok egy erdőbe vagy olvasok, nézek egy jó filmet, csöndes, aszociális fajta vagyok. A külsőmre rátette a bélyegét néhány gyerekkori dolog (részeges apa, éjszakai ordibálás, stb), de csak 3-4 évvel szoktak idősebbnek nézni. Na, de a fotókon valami borzalom vagyok, szerintem 60-nak is kinézek :D

2015. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

elhízás,haj rövidre vágása,pacuha öltözködés.

ezeket vettem észre nőknél amik azonnal rá dobnak 10 évet.

2015. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 viktorvarga ***** válasza:
47%

A nők nagy többsége lepukkan 25 éves koráig.a szépidők 16-22 ig vannak.

Am meg ha gyerekes vagy,ha nem tedolgod,ha úgyérzed jól magad akkor úgyvan jól.

2015. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!