Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bizonyítsam be az...

Hogyan bizonyítsam be az osztálytársaimnak, milyen vagyok, milyenek is s tulajdonságaim, mire vagyok képes? 13/L (lent)

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok. Valamit már a kezdetekkor nagyon elrontottak az osztályomban, ugyanis valami ritka tragikus. Az osztályfőnökkel ia rosszul jártunk, ha 7 év alatt nemegyszer előfordult, hogy akkora balhé keletkezett, hogy a szülőknek is közbe kellett lépniük. A lányok strèberek és visszahúzódóak, (kivéve a veszekedéseknél) és egyik sem alkalmazkodó, így nekem a 7 év alatt mindig, de MINDIG meg kellett játszanom magam azért, hogy megfeleljek nekik, és egyszer se lehettem önmagam. Na de most megint veszekedés van, és nekem most lett annyira elegem, hogy nem bírom tovább. Megírtam nekik, hogy így nekem nem kellenek barátok, így inkább legyek magányos, minthogy megjátsszam magam azért, hogy "barátaim" legyenek! Nem bírok tovább színészkedni, mert senki nem ismer engem! Nem vagyok olyan visszahúzódó, stréber "jókislány", mint ők, hanem igazából imádom a gyorsaságot, a sebességet, a szédülést, zuhanást, imádok felszabadulni, lázadni, merész, veszélyes dolgokat csinálni. Na, erre csak olyan válaszokat kaptam, hogy "hiszem, ha látom", meg hogy "bizonyítsd be!" nos, elhatároztam, hogy jövő héten, amikor kezdődik a suli, már úgy fogok menni, hogy az leszek, aki valójában vagyok! De nem tudom, hogyan bizonyítsam be, hogy tényleg odavagyok a feljebb említett dolgokért? (már mindegyiket tapasztaltam)??? Hogyan mutassam meg nekik? Írjatok ötleteket, de légyszi, ne olyanokat, amiknek kirúgás lesz a vége :-P csak azt akarom, hogy eltátsák a szájukat, és elhiggyék, hogy abszolút nem vagyok olyan, mint amilyennek ismernek!!!

2015. ápr. 2. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
xard le a véleményüket, csak magadat add.
2015. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó de amíg nem bizonyítok addig nem fogják elhinni.
2015. ápr. 2. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor ne higgyék.
2015. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vedd magad videóra gördeszkázós vagy biciklis trükökket csinálva. Vagy parkourozzál. xd
2015. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tetszik az otlet biciklizni ugyis remekul tudok ;-)
2015. ápr. 2. 20:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a kivagyiság a korosztályodba tartozók központi témája, egyébként meg valóban ki nem szarja le ?
2015. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Figyelj, egyszerűen már mindenem tele volt azzal, hogy 7 éven át meg kellett játszanom magam. Nem bírom tovább! Szerintem érthető, hogy bizonyítani akarok!
2015. ápr. 2. 20:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Szimplán úgy menj be suliba,amilyen vagy.Legyél őszinte,merd fel vállalni a stílusod..:) Úgy öltözz fel,ahogy szeretnél,ne gondolj arra,hogy ők megszólnák e a ruhádat,vagy bármidet.
2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan mint a többi, akkor tudod, hogy miben különbözöl. Vagyis magadtól is tudnod kéne azt, hogy hogyan hitesd el velük ezt. Egyébként egyszer leszarod a véleményüket másodszor meg érdekel. Hogy is van ez?
2015. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy iylen senkiknek mit és miért kéne bizonyítanod. Ha ennyire görcsösen meg akarod mgad mutatni, az csak arra utal, hoyg még mindig a szánalmas elismerésük után áhítozol...
2015. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!