Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha egyetemen...

Mit csináljak ha egyetemen mindig valami idióta ül mellém előadáson?

Figyelt kérdés
Van aki ideges, az állandóan dobol vagy a lábát rángatja, van aki állandóan rámnéz vagy a füzetemet nézi, van aki állandóan kiad magából valami hangot, van aki egy csendes előadáson elkezd egy chipset enni (csámcsogva), van aki állandóan mobilozik majd 5 percenként megkérdezi hogy mi történt, mit mondott a tanár...
2015. ápr. 3. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én el szoktam küldeni őket. :D Volt már olyan, hogy annyira idegesített és rossz napom is volt, hogy lepofoztam a rángó lábát, aztán mondtam, h ideje távoznia.
2015. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Értem a problémát.

De a legegyszerűbb, ha elülsz.

2015. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos legtobb ember mar idegbeteg.
2015. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy megkéred, hogy ne csinálja amit csinál, mert figyelni szeretnél, de egyszerűbb ha átülsz egy másik helyre. Mást nem igazán lehet tenni.
2015. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elülni nem tudok mert sorok vannak másrészt egyszer szóltam már és engem nézett hülyének mindenki.
2015. ápr. 3. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
szakadok :DDD szerintem akkor kezdj el te is valami idegesítőt csinálni,imitálj böfögést,fingást,orrtúrást nézegesd a másikat vagy csak utánozd,hátha leesik nekik,ha a szép szó nem hat
2015. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az utánzás szokott működni a bámulósok ellen, ha megnézi a füzetem akkor utána én is hosszú másodpercekig megbámulom az ő füzetét
2015. ápr. 3. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezért ülök mindig leges legelőre, a tanár orra elé. Ugyanis oda nem nagyon ül senki. Elvagyok ott egyedül és nem zavar senki. Látok is, hallok is rendesen. Az meg, hogy strébernek néznek, nem érdekel. Bezzeg vizsgaidőszakban mindenki a haverom lesz, jönnek jegyzeteket kunyerálni, akkor meg én koptatom le őket szánakozva.


Régebben engem is idegesítettek a többiek, főleg, amikor egy haveri csoport elkezd előadás közben nagyban egymással dumálni és röhögcsélni... Nem értem, az ilyenek mi a francnak járnak be előadásra, ha nem bírják végigülni azt a 1,5 órát. De az a legidegesítőbb, hogy másokra nincsenek tekintettel. De a lábrángatózások, csámcsogások és egyéb idegesítő szöszmötölések, piszmogások is zavartak engem is.


Azért is jó elöl ülni, mert legalább a tanár is megjegyez, és vizsgán jobb jegyet kapsz (legalábbis nálam ez sokszor bejött), mert ismeri a búrádat.

2015. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!