Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek láthat valaki...

Szerintetek láthat valaki szellemet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami nem létezik, azt látni se lehet...
2015. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én múlthét kedden fel is porszívóztam egyet.
2015. ápr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de akkor a félelmet bemagyarázzák?
2015. ápr. 4. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer amikor hazamentem, úgy láttam, hogy egy meztelen pasi kisétál a konyhába. Így néztem, nem féltem, hanem csodálkoztam. Közben meg nem is volt a konyhába senki. Hát nem mentem utána, de tudtam hogy ezt csak behalucunáltam.
2015. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4

Éhes disznó makkal álmodik:D

2015. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze! miért ne?

Mielőtt a szellemekkel foglalkoznál, meg kell értened a látás mint képesség működését. Semmi sem az aminek látszik!

2015. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, de ahhoz a fizikain túli látásmód elsajátításában kell tapasztalatot szerezni, de erre nem lesz képes az aki ellenáll, akiben nincs hit.

A hit alatt nem azt értem, hogy valamit valaki mond és úgy van. A hitet igazából meg kell előzze az értelmes logikus gondolkodás, és ami abból ered lesz a hit, mert az még nem tuti fix. Balgaság volna azt állítani, hogy amit kitalálok az úgy van. Amihez gondolatban elérek de tapasztalatom róla a valóságban nincsen az hit. A hit mentén kereshetem a módot, hogy megvalósulni lássam a hitemet, és akkor lesz valóság.

Lemegyek a boltba veszek tejet. Eltervezem, hiszem, hogy lesz tej, meg lesz nálam pénz, és valóban amint haladok előre van nálam pénz, és van a boltban tej, így a hitem valósággá lett. Amit a tudományról tudnak az emberek, hogy az milyen okos, meg képes mindent megmagyarázni hát amit arról hallanak az is csak hit. A tudomány pedig csak fizikai aspektusból szemléli a világot, informális szempontból nem lát, mert az láthatatlan, megszámlálhatatlan. Már pedig a tudománynak papírforma adat kell, mert csak.

2015. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudat alatt is lehet szkeptikusnak lenni. Talán minden nézőpont kérdése. Lehet egy árnyékot szellemnek minősíteni.
2015. ápr. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!