Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám szellemet láthat?

A cicám szellemet láthat?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra furcsa viselkedést vettem észre a cicusomnál. Eddig nem félt semmitől sem. De ma húztunk előtte egy madzagot, meg rádobtuk és nagyon megijedt tőle. A konyhában pedig fújtat és ugrál össze-vissza. Nagyon rémült feje volt szegénykémnek, és nyávogott is, de nem úgy mint amikor kaját kér vagy kell neki valami. Lehet hogy szellem van a lakásunkban? Furcsán hangzik, de nem tudom mire vélni ezt a viselkedését.
2011. aug. 17. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze mi más lehetne? -.- Vagy csak inkább belerúgott valaki szerencsétlenbe egy nagyot amikor kint volt, vagy bármi mástól megijedt és most azért fél.
2011. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
:O ilyet még nem hallotam!Nekünk is meg ilyed néha a cicusunk de nincs ott semmi érdekes
2011. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem inkább az ezotériába írtad?
2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg tegnap hisztizett a lovam, úristen, biztos egy rejtett temető felett állt, ahonnan a zombik épp akkor kezdték kiásni magukat...
2011. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Itt sokan elviccelik de a macskák és a kutyák igenis láthatják a szellemet és az ember auráját is látják..,ha már itt tartunk.Attól hogy ti nem hisztek benne nem kell mást leoltani.
2011. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az enyém is látott már .. egyszer hajnali 3 kor gépeztem és a macskám ..filip..felugrott az asztalra... felállt a szőre és morgott... és folyamatosan a mögöttem lévő falat nézte ..de ott pont nincs semmi ..se polc ..se növény ... egyáltalán semmi (szobám még alakítás alatt áll) addig nyávogott amíg ki nem hívott a konyhába.. ő visszajött és a szobám ajtajából nézte a helyet ..háromnegyedóra után ezt meguntam és visszaültem gépezni ...ő is odajött mellém és figyelte a helyet ..aztán egyszer oda ment ..körbeszaglászott ..és lefeküdt aludni ..gondolom a szellem elment ..
2011. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha kímélnének azok a kommentelők akik csak beszólogatnak! Nem vagyok őrült vagy idegbeteg, nem is találom ki ezeket, nyílván nem írnám ide... és köszönöm aki mellém állt! Egyébként a macskák és a kutyák is látják a szellemeket. Másik furcsaság még, hogy a felettünk lévő szomszéd kisfia, nagyon keservesen sírt és folyamatosan az anyukájának szólt. Lehet, hogy valami rosszat álmodott vagy valami baja volt, de nem csinált még ilyet. Furcsáltam is hogy mi lehet. Az anyukája nem tudom hogy odament e a gyerekéhez de nagyon sokáig sírt szegény :S A cicám pedig reggelre lett ilyen furi.
2011. aug. 17. 11:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy a kisgyerekek is látják az auárt és a szellemeket is...,aztán idővel ez a képességük alábbhagy.
2011. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha az apukám szelleme van itt őt nem akarom elűzni :( de ezt már végképp nem lehet megállapítani, de majd valahogy rájövök hogy mi van itt!
2011. aug. 17. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!