Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kibírni hosszabb...

Hogy lehet kibírni hosszabb távon, ha pl m. helyi egynruhában kell lenni amit utálsz, mert ronda, abszolut nem te vagy, tiszta égőnek érzed benne magad stb?

Figyelt kérdés
annyira fruztrál
2015. ápr. 4. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Megszokod.

Valószínűleg nem csak neked kell hordanod, hanem a kollégáidnak is, kérdezd meg őket is :)

2015. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy akarsz azon a helyen dolgozni, vagy nem. Ha ott akarsz dogozni midegy milyen okból, akkor viseld az uniformist. Próbálj a helyzet pozitív hozadékára komcentrálni mint Pl: fizetés, új ismeretségek, ismeretek, stb. Ha meg nem fontos számodra ez a munkahely, keress másikat ahol nem kell egyenruhát hordanod.
2015. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MIlyen munkára gondolsz,ami egyenruhás és égő?

Gondolom nem katona-rendőr-mentő-tűzoltó,mert azok szerintem kifejezetten jól tudnak állni a viselőiknek.

HA valaki égőnek érzi az uniformist,akkor nem azzal van a baj,hanem a munkával,amit hozzá társít.

Hosszú távon kibírni nem biztos hogy fogod,ha nem akarod,nem csinálod,keresel helyette mást,amíg pedig nincs jobb,addig én pl.:csinálnám azt ami van.

2015. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző, üzemben a diplomás is munkaruhában van...
2015. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha más munkalehetőség tuti nem lenne, akkor biztos hozzászoknék. Ha meg úgy érzem, lenne lehetőség másra, akkor nem vállalnám el (mert nekem is fontos, hogy hogy érzem magam a ruhában).
2015. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!