Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Japánba kell mennem dolgozni,...

_zozo2_ kérdése:

Japánba kell mennem dolgozni, milyenek ott az emberek? Lehet barátkozni? Ha hosszabb ideig kell ott lennem akkor lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
A japán nyelvet beszélem.

2014. jún. 7. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a japánok eléggé konzervativak,zárkózottak pláne a külföldieket nem nagyon csipázzák,de idővel persze megtudsz barátkozni velük.Japán nők meg imádják az európai fäszt :D
2014. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A japánok idióták. De kúrni fogsz, mert ott erősen háttérbe vannak szorítva a nők.
2014. jún. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond. Főleg majd a munkahelyen simán tudsz barátkozni. Nem kell félni, még segíteni is fognak
2014. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2014. jún. 9. 00:06
 5/6 assassins creed válasza:
vigyázz ha repülő emberkéket, karjukon energiacsóvákat, hátukon szamurájkardot hordó izomemberkékbe botlasz.
2014. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon rendesek az emberek, bár tényleg kicsit zárkózottak. Nem könnyű egyik lépésről a másikra barátkozni ott szerintem, de ha kicsit bizalmasokká váltok valakivel, életre szóló barátság is kialakulhat. Tapasztalatból mondhatom- legalábbis, akiket én ott megismertem-, hogy nagyon erősen bennük van a barátaikkal szemben a segíteni akarás és az összetartozás-tudat, de ezért meg kell küzdeni rendesen. Akiket én ismertem, azok eléggé ragaszkodtak az eredeti japán kultúrához, ezt is fontos szem előtt tartani. Bár lehet, hogy ők egyedi esetnek számítottak.
2014. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!