Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont a férfiaknak a...

Miért pont a férfiaknak a rövidebb haj elfogadotabb a nőknek meg a hosszabb?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Anno a harcokban praktikusabb volt, ha az ellenség nem tud visszarántani a loboncodnál fogva és elvágni a torkocskád. Egyébként vannak dögös hosszúhajú faszik.
2013. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a rövid hajnak praktikus okai vannak, amik kapcsolódnak a kinti tevékenységekhez, például a harcoláshoz is, hogy ennél a kissé extrémebb példánál maradjunk.
2013. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Pedig épp ez a vcces hogy egyeseknek ténleg a rövid (nők), másoknál pedig a hosszú (férfiak) áll jól. Ez is érdekes.
2013. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Mert elvárt, hogy egy idő után mindenki megkomolyodjon ("sablon felnőtté" váljon), így a fiúk mind rövidre nyírják a hajukat, és öltönyt húznak, a nők meg üzletasszonyos frizurát és kosztümöt húznak - legalábbis az ismerőseim közül sokan.

Én ettől hányok őszintén szólva :D Nálunk egyébként jelenleg pont a páromnak (F) van hosszú haja, nekem csak vállig ér.

2013. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SimkoL válasza:
Nálunk fordítva van. Nekem hátközépig érő hajam van, a feleségemnek viszont fiúsan rövid. Igaz itt falun nem nézik jó szemmel ilyen idősen - 50 - lófarkat hordani egy férfinak, de aki megismer utána már mások előtt is a pártomat fogja - az ész a fontos nem a haj :) alapon. Sajnos egy rossz beidegződés. Anyám nagyon sokáig a szakállamat sem tudta elfogadni.
2013. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!