Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok ha nem...

Rossz ember vagyok ha nem járok temetőbe?

Figyelt kérdés
sajnálom de nagyon nem szeretek oda járni és nem is látom sok értelmét. Mamám mindig is szerettem, soha nem is felejtem el. 16/f

2015. ápr. 4. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Biztos vannak akik szerint az, mert hát náluk más elvek uralkodnak.

Ha a tényeket nézzük, valójában egy halottnak már nem kell semmi, csak rólatok árulkodik, hogy milyen a mamád sírhelye. Mivel a kapcsolatot már nem lehet felvenni velük, és nem is bírják értékelni amit értük teszel, ezért nem látom értelmét temetőbe járni. Persze a keresztények babonásak, meg hisznek az ilyesmikben, szóval ők rossz embernek tartanak majd.


Ha egy kicsit radikálisan gondolkozol, akkor te is tudod, hogy nincs értelme.

2015. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit tegyek hogy ezért is ne utáljanak..? :(
2015. ápr. 4. 15:13
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt hiszik csak lustaságból nem megyek ki...
2015. ápr. 4. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd meg, hogy szegény halott testnek már mindegy, hogy ki látogatja és ki nem, nem a test a fontos, hanem a lélek, ami felszállt a lélekdimenzióba (Mennyországba). A lelket sem érdekli már a levetett, elhasználódott teste. A lelket az érdekli, hogy gondolnak-e rá a szerettei a szívükben - és nem a temetőben.
2015. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 4. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok csak November elsején, pedig két fontos ember is van ott számomra, de úgy gondolom, hogy ez olyan, mint a vallás. Nem az tesz hívővé, hogy eljársz templomba, hanem, hogy magadban te hiszel benne.
2015. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!